TOKAT’TA DEVLETİMİZİN 100.YAŞI KUTLAMARI YAPILAN ÇELENK SUNMA TÖRENİYLE BAŞLADI

featured

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yıl dönümü, tüm yurtta olduğu gibi Tokat’ta da coşkuyla kutlanıyor. Tokatlılar, bu özel günde Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılını büyük bir gurur ve sevinçle karşılıyorlar.

Kutlamalar, Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’nda gerçekleşen çelenk sunma töreniyle başladı. Vali @numanhatipoglu ve Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun önderlik ettiği törende, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları bir kez daha saygı ve minnetle anıldı.

Cumhuriyet Bayramı’nın bu özel yıl dönümünde, Tokatlılar büyük bir coşku içinde bir araya geldi. Meydanı dolduran vatandaşlar, Türk bayrakları ve Cumhuriyet flamalarıyla donattıkları alanda, Cumhuriyet sevgisi ve milli birlik duygusuyla dolup taştılar.

Tokat halkı, Atatürk’ün önderliğinde kurulan Cumhuriyet’in kazanımlarını sahiplenmeye devam ediyor. Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümü, tarihi bir döneme tanıklık etmekle kalmıyor, aynı zamanda birlik ve beraberliğimizi de güçlendiriyor.

Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, akşam saatlerinde devam edecek olan gösterilerle zirveye ulaşacak. Türk milleti, bağımsızlık ve özgürlük sevdasının en güzel kutlamalarını yaşamak için bir araya geldi. Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun!

 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOKAT’TA DEVLETİMİZİN 100.YAŞI KUTLAMARI YAPILAN ÇELENK SUNMA TÖRENİYLE BAŞLADI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com