Tokat’ta Çocuk Görüşme Merkezi Açıldı

featured

Adalet Bakanlığı tarafından İbn-i Kemal Mahalle Konağı’nın alt katında hizmete sunulan “Çocuk Görüşme Merkezi,” şehrimizin hukuki altyapısını güçlendiren ve çocukların korunması konusunda önemli bir adım olarak dikkat çekiyor. Bugün gerçekleştirilen resmi açılış töreninde, Vali Hatipoğlu, Tokat Ak Parti Milletvekilleri, Cumhuriyet Başsavcısı ve Yargı mensuplarının yanı sıra, sivil toplum temsilcileri ve medya mensupları da yer aldı.

Açılış töreninde Adalet Bakanlığı yetkilileri, Çocuk Görüşme Merkezi’nin çocukların güvenli bir ortamda aileleriyle buluşmalarını sağlayacak önemli bir rol oynayacağını vurguladılar. Merkez, çocukların duygusal ve psikolojik ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda çocukların ifadelerinin alınması sürecini daha hassas ve etkili bir şekilde yönetmek için gelişmiş teknolojik olanaklara sahip olduğu belirtildi

Bu hizmetin şehrimiz tokata ve çocuklara büyük fayda sağlayacağını düşünüldüğü açıklandı. . İlerleyen günlerde, Çocuk Görüşme Merkezi’nin daha fazla aileye yardım eli uzatacağına belirtildi.

 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat’ta Çocuk Görüşme Merkezi Açıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com