Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, Dökmetepe’de Pancar Sökümü Katıldı!

featured

Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, Dökmetepe’de pancar hasadının başlamasıyla birlikte çiftçilere destek olmak amacıyla tarlaya giderek çiftçilere kolaylık diledi. Pancar üretimi, Tokat’ın tarım sektöründeki önemli gelir kaynaklarından birini oluşturuyor.

Milletvekili Arslan, Tokat’ın Dökmetepe beldesinde gerçekleşen pancar sökümü etkinliğine, Ak Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Ali Çalışkan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte katıldı. Tarlaya gittiğinde pancar hasadında kullanılan ekipmanları kullanan Arslan, çiftçilere destek verdi.

Arslan, ziyareti sırasında duygularını “#SenÜretYeter” etiketiyle paylaşarak, “Tokat Dökmetepe Mevkiinde pancar sökümü yapan çiftçilerimize kolaylıklar diledik. Tüm çiftçilerimize ve üreticilerimize hayırlı ve bereketli bir sezon geçirmelerini diliyoruz” dedi.

Tokat’ta tarım sektörü, ekonomik açıdan büyük bir öneme sahip. Özellikle pancar üretimi, bölge ekonomisinin can damarı olarak kabul ediliyor. Arslan’ın bu ziyareti, çiftçilere ve üreticilere verilen desteklerin önemini bir kez daha vurguluyor. Tarımın güçlenmesi, Tokat’ın kalkınmasına önemli bir katkı sağlıyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, Dökmetepe’de Pancar Sökümü Katıldı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com