Tokat’ta Huzur ve Güven Toplantısıyla Şehir Asayişi Güçlendiriliyor

featured

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, İçişleri Bakanlığının Türkiye genelinde başlattığı huzur ve güven çalışmalarını desteklemek amacıyla Tokat’ta önemli bir toplantı düzenledi. Vali Hatipoğlu başkanlığında gerçekleştirilen “#TokatınHuzuru” toplantısında, şehrin huzur ve güvenliği için yapılan çalışmalar detaylı bir şekilde ele alındı.

Toplantıya, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Sabri Küyük, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve il protokolü katıldı. Vali Hatipoğlu, yapılan çalışmaları değerlendirerek, şehrin caddelerinden kırsalına kadar her alanın huzur ve güven içinde olmasının önemine vurgu yaptı.

Tokat Valisi, “Caddeleriyle, sokaklarıyla kırsalıyla huzurlu bir şehir, güvenli bir şehir iskan etmek, yaşamak en önemli hedeflerimizden birisi.” diyerek, şehrin asayişini sağlamak için yoğun çaba harcandığını belirtti. İçişleri Bakanlığının genel hedefleri doğrultusunda yapılan bu çalışmaların, şehirdeki vatandaşların güvenliğini sağlama noktasında önemli bir adım olduğu vurgulandı.

2
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat’ta Huzur ve Güven Toplantısıyla Şehir Asayişi Güçlendiriliyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com