TOKAT BELEDİYESİ’NDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

featured

BAŞKAN EROĞLU: “TOPLU İŞ SÖZLEŞMEMİZ HAYIRLI OLSUN”
Tokat Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında Belediyede çalışan kadrolu işçi personele ait iki yıllık Toplu İş Sözleşmesi imzalandı.
İmza törenine; Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Hak-İş İl Temsilcisi ve Hizmet-İş Sendikası Tokat Şube Başkanı Resul Demir, Belediye Başkan Yardımcıları ve kadrolu işçi personeller katıldı.
Tokat Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen Toplu İş Sözleşmesi İmza Töreni öncesinde konuşma yapan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, sözleşmenin her iki taraf için hayırlı olmasını diledi.
Bölgede yer alan belediyeler içerisinde en yüksek ücreti verdiklerini ifade eden Başkan Eroğlu, Tokat için alın teri akıtan bütün mesai arkadaşlarına teşekkür etti.
Başkan Eyüp Eroğlu yaptığı konuşmada şunları söyledi:
“Yine güzel bir sözleşmemizi daha bitirdik ve imzalayacağız. Tokat’ımız için birlikte yol yürüdüğümüz, birlikte alın teri akıttığımız önemli kardeşlerimizsiniz. Bizler hep sizlere güvendik, sizlere inanarak bugüne kadar geldik ve çalışmalarımızı süratli bir şekilde yerine getirdik. Bu şehir için elimizden geldiğince birlikte ve beraberce alın terimizi akıtmaya devam edeceğiz.
Bizler laf üretmedik, icraat yaptık. Halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getirdik. Tüm bunları yaparken de halkımızın ve mesai arkadaşlarımızın seslerine kulak verdik. Ortak aklı her zaman önemseyerek, sorunlarımızı hızlı bir şekilde çözmenin gayreti içerisindeyiz. Önemli olan gök kubbede hoş bir seda bırakabilmektir. Önemli olan dua alabilmek, sorumluluklarımızın farkında olarak verilen işi en iyi şekilde yerine getirebilmektir. Rabbim ayaklarımızı sabit kılsın, yanlış yaptırmasın ve çalışmalarımızda kolaylıklar versin.
Bu şehir hepimizin, bu şehrin daha da büyümesi için daha çok çalışacağız. Burada hepimize çok büyük gayretler düşüyor. Birbirimizi severek, sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam edeceğiz. 2022 Yılında yapacaklarımızı biran önce yerine getireceğiz. Her türlü istek ve taleplerinizi bizzat iletebilirsiniz, bizler de elimizden geldiğince bunları çözmeye gayret edeceğiz.
Çalışanına ikramiye ve sosyal haklar dahil borcu olmayan ender belediyelerden biriyiz. Alın teri akıtan tüm kardeşlerimizin emeğini yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Rabbim hayırlı uğurlu etsin. Bütün arkadaşlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.”
Hak-İş Tokat İl Temsilcisi ve Hizmet-İş Tokat Şube Başkanı Resul Demir ise yaptığı açıklamada; “Toplu İş Sözleşmemiz iki yıllık bir süreci kapsıyor. 14.12.2021 ile 14.12.2023 tarihlerini kapsayacak. İmzalayacağımız sözleşmemiz en iyi sözleşme oldu. Sözleşmemize katkı sağlayan, ücretlerimizi en iyi derecede artırarak imzalayan Sayın Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmaların ardından kadrolu işçi personeli ilgilendiren iki yıllık Toplu İş Sözleşmesi imzalandı.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOKAT BELEDİYESİ’NDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com