takip et takip et
Manşet

8 Haziran 2020 - 12:16:42

Şehit İsmail Anayurt’un Cenazesini Karşılandı

Vali Dr. Ozan Balcı, tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde şehit olan Tankçı Sözleşmeli Er İsmail Anayurt cenazesini Tokat Havalimanı’nda karşıladı. Suriye’nin İdlib Bölgesinde yaralanan ve kaldırıldığı Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan tüm müdahaleye rağmen şehit olan Tankçı Sözleşmeli Er İsmail Anayurt’un cenazesi düzenlenen askeri törenin ardından Tokat’a gönderildi. […]

Vali Dr. Ozan Balcı, tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde şehit olan Tankçı Sözleşmeli Er İsmail Anayurt cenazesini Tokat Havalimanı’nda karşıladı.
Suriye’nin İdlib Bölgesinde yaralanan ve kaldırıldığı Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan tüm müdahaleye rağmen şehit olan Tankçı Sözleşmeli Er İsmail Anayurt’un cenazesi düzenlenen askeri törenin ardından Tokat’a gönderildi. Şehidin cenazesi Tokat Havalimanında törenle karşılandı.
Tankçı Sözleşmeli Er İsmail Anayurt’un  naaşı Tokat Havalimanı’nda Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekilleri Mustafa Arslan, Yusuf Beyazıt, Kadim Durmaz, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Garnizon ve 48. Piyade Alay Komutanı Albay Ayhan Ocak, İl Jandarma Komutanı J. Albay Murat Kınay, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl,   il protokolü, şehidin yakınları ve vatandaşlar tarafından karşılandı.
Tokat Havalimanı’ndan alınan şehit Tankçı Sözleşmeli Er İsmail Anayurt’un cenazesi, yarın memleketi Erbaa’da düzenlenecek törenin ardından son yolculuğuna uğurlanacak.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR