takip et takip et
Manşet

6 Haziran 2020 - 15:25:21

ZİLE ÇİÇEK BAHÇESİNE DÖNÜŞÜYOR

Zile Belediyesi tarafından yaz ayı ile birlikte kavşaklar ve refüjler rengarenk çiçeklerle donatılıyor. Zile Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kentin yeşil dokusunu korumak, yeşil alanlarını arttırmak için sürdürülen çalışmalar kapsamında Zile Belediyesi kendi seralarında yetiştirdiği çeşitli çiçek ve süs bitkilerinin dikimine başladı. Daha güzel bir Zile için ekiplerin sahada aralıksız çalıştığını belirten Zile Belediye […]

Zile Belediyesi tarafından yaz ayı ile birlikte kavşaklar ve refüjler rengarenk çiçeklerle donatılıyor.
Zile Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kentin yeşil dokusunu korumak, yeşil alanlarını arttırmak için sürdürülen çalışmalar kapsamında Zile Belediyesi kendi seralarında yetiştirdiği çeşitli çiçek ve süs bitkilerinin dikimine başladı.
Daha güzel bir Zile için ekiplerin sahada aralıksız çalıştığını belirten Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, “Belediye ekiplerimizin yaz temizliği kapsamında yaptığı çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte kendi seralarımızda üretimini yaptığımız mevsimsel çiçeklerimizi parklara, kavşaklara ve refüjlere ekilmesi için çalışma başlattık.” dedi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR