Ordu’dan emekli hamlesi! Yüzde 50 indirim

featured

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Emeklilere Büyük İndirimler Vaat Ediyor

Ordu'da Çığır Açacak Yatırımlar Geliyor

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, emeklileri sevindirecek vaatlerde bulunmaya devam ediyor. Diğer illerde %20-25 arasında indirim vadeden belediye başkanlarına karşın, Güler, Ordu'da ikamet eden emeklilere %50 indirim vaadiyle çıtayı yükseltiyor.

Dev Yatırımlarla Ordu'nun Geleceği Parlak

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu için büyük yatırımların müjdesini vermeye hazırlanıyor. 5 yıllık görev süresince hayata geçirdiği projelerle vatandaşlara destek olan Güler, yeni dönemde de toplumun her kesimini kucaklamayı hedefliyor. Şehri Türk Yüzyılının öne çıkan marka şehirlerinden biri haline getirme hedefiyle ilerleyen Güler, önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Anneler ve Emeklilere Müjdeler

Başkan Güler, toplumun her kesimine hitap etmeyi sürdürüyor. Çalışan annelere kreş desteği sağlayan Güler, Ordu'da yaşayan 0-5 yaş arası çocuğu olan annelere belediye otobüslerini ücretsiz hale getireceklerini duyurdu. Ayrıca, yeni doğum yapan annelere bez, mama ve süt desteği de sunulacak.

Emeklilere Özel Avantajlar

Ordu'da yaşlı bakım merkezlerinin tüm ilçelere kazandırılacağını müjdeleyen Başkan Güler, emeklilere de büyük indirimler vadetti. Emeklilere su faturalarında %50 indirim, ücretsiz ulaşım imkanı ve Ordu Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde %50 indirim fırsatı sunulacak. Bu desteklerle emeklilerin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Güler, Ordu'da yaşam standartlarının yükseltilmesi için çalışmalarını sürdürüyor.

Daha Fazlasını Keşfedin

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Ordu’dan emekli hamlesi! Yüzde 50 indirim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com