CW Enerji güneşin sonsuz enerjisi ile üretmeye devam ediyor

featured

CW Enerji, Manisa'da Güneş Enerjisi Santrali Kurulumunu Tamamladı

Antalya merkezli enerji şirketi olan CW Enerji, Manisa'da faaliyet gösteren bir firmanın çatısına 3597 kWp gücündeki güneş enerjisi santrali kurulumunu başarıyla tamamladı. Bu proje ile firmanın sınırsız güneş enerjisinden faydalanması sağlandı. Başarılı bir adım atan CW Enerji, güneş enerjisi alanında önemli projelere imza atmaya devam ediyor.

CW Enerji, Güneş Enerjisiyle Firma Verimliliğini Artırıyor

CW Enerji CEO'su Volkan Yılmaz, yaptığı açıklamada güneş enerjisi santrali kurulumu ile ilgili detayları paylaştı. Son teknolojiye sahip üretim hatları ve uzman personelleriyle kaliteli hizmet verdiklerini belirten Yılmaz, güneş panelleriyle çatıları donatmaya devam ettiklerini vurguladı. Yılmaz, Manisa'da bir firmayla yapılan anlaşma kapsamında kurulan 3597 kWp gücündeki güneş enerjisi santralinin firma için önemli bir adım olduğunu belirtti. Bu proje ile yılda yaklaşık 337 ağacın kurtarılacağını ve 2.233.258 kg karbondioksit salımının önleneceğini ifade etti.

Yatırımcılara Kaliteli ve Hızlı Hizmet Sunuluyor

Yüksek kaliteli güneş enerji panelleri üreterek sektörde büyümeye devam ettiklerini belirten Yılmaz, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını dile getirdi. Kuruldukları günden bu yana güneş enerjisiyle üretim yapan CW Enerji, yatırımcılara güneş enerji sistemleri ile ilgili kaliteli ve hızlı hizmet vermeyi sürdürüyor. Güneş panelleri sayesinde firmaların kendi elektrik ihtiyaçlarını karşıladığını ve çevre dostu bir enerji kaynağı kullandıklarını belirten Yılmaz, güneş enerjisinin sürdürülebilirlik ve çevre dostu enerji üretimi için önemli bir adım olduğunu vurguladı. CW Enerji olarak temiz enerji dönüşümüne katkıda bulunmaya devam edeceklerini aktardı.

İlginizi çekebilecek konular

1
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
CW Enerji güneşin sonsuz enerjisi ile üretmeye devam ediyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com