Kayseri Kocasinan’da Sen Patı Park

featured

Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, 'Çevre Belediyeciliği' Konseptiyle Yenilikçi Bir Projeyle Dikkat Çekiyor

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, projelerine hız kesmeden devam ederek, Kayseri'de bir ilki gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 'Sen'Patı Park' Projesi, şehre kazandırılacak ve 'Çevre Belediyeciliği' kavramını hayata geçirecek.

İnsan Odaklı Projelerin Yanı Sıra Çevreye ve Canlılara Verilen Önem

Başkan Çolakbayrakdar, insan odaklı projelerin yanı sıra çevreye ve tüm canlılara karşı sorumlulukların farkında olduklarını belirtti. Kayseri'de sunulan hizmetlerle her canlının Kocasinan bölgesinde değerli ve ayrıcalıklı olduğunu vurguladı.

Kayseri'de Yeniliğin ve Güzelliğin Temsilcisi Olacaklar

'Çevre Belediyeciliği' ilkeleri doğrultusunda gerçekleştirilecek projelerin, Kayseri'yi daha da güzelleştireceğini ve şehre örnek olacağını ifade eden Çolakbayrakdar, özellikle sokak hayvanlarına yönelik benzersiz uygulamaların Türkiye'ye ilham vereceğini belirtti. Belediyecilik faaliyetlerinde en iyisini yapmaya gayret ettiklerini kaydetti.

Her Canlı Kocasinan'da Değerli ve Ayrıcalıklıdır

Çolakbayrakdar, tüm canlıların Kocasinan'da değerli ve önemli olduğunu vurgulayarak, şehrin ekolojik dengesini korumak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi. Geçmişte hayata geçirdikleri projelerle Türkiye'ye örnek olduklarını belirten Başkan, yeni projelerle çalışmalarına devam edeceklerini vurguladı.

Yeni Projeler ve Hız Kesmeden Devam Edecekleri Çalışmalar

Kedi ve köpekler için ayrı yaşam alanlarını içeren 'Sen'Patı Park' projesinin yanı sıra, Kedi Kasabası gibi benzersiz uygulamaları hayata geçirdiklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar, Kayseri'ye değer katacaklarını ve yeni projelerle hizmetlerine devam edeceklerini belirtti.

Özel İçerikler Burada: Diğer Yazıları Kaçırmayın

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Kayseri Kocasinan’da Sen Patı Park

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com