İSPARK Çalışma ve Mesai Saatleri

İstanbul’da park yeri sorununu çözmek için kurulan İSPARK, çalışma ve mesai saatleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunmaktadır. İSPARK, her gün sabah saatlerinden itibaren açılmakta ve gece geç saatlere kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Bu sayede, şehirde herhangi bir saatte araç park etmek isteyen sürücüler için ideal bir seçenek sunulmaktadır. Ayrıca, İSPARK’ın yoğun saatlerde daha fazla personel ve park yeri temin ettiği bilinmektedir. Güvenli ve uygun fiyatlı park yeri arayanlar için İSPARK doğru tercih olabilir.

İSPARK Çalışma Saatleri

İSPARK, İstanbullulara kaliteli, güvenli, modern otopark hizmeti sunmak amacıyla 2005 yılında kurulan bir kuruluştur. İSPARK’ın kuruluş amacı, İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait açık, katlı ve yol üstü otoparkları devralıp, tek elden ve sistemli bir şekilde yönetmek ve işletmektir. Peki, İSPARK hangi saatler arasında açık çalışıyor?

İSPARK Çalışma Saatleri ve Fiyatlar

İSPARK otoparkları ve park yerlerinin fiyatları farklılık göstermektedir. Çoğu noktada ilk 0-1 saat aralığı ücretsiz olsa da bazı noktalarda bu saat aralığında da ücret talep edilmektedir. Ev sahiplerine yani o noktalarda ikamet eden kişiler için de çeşitli kolaylıklar sağlanmıştır. İSPARK’ta ikamet eden vatandaşlar, İSPARK müdürlüklerine müracaat ederek akşam saat 18:00 ile sabah saat 09:00 saatleri arasında ücretsiz olarak araçlarını park edebilirler.

İSPARK Çalışma Günleri

İSPARK Genel Müdürlüğü hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) açıktır. Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu çalışmamaktadır. Ayrıca, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de kapalıdır.

İSPARK Açılış ve Kapanış Saatleri

İSPARK Genel Müdürlüğü sabah saat 08:00’de açılmakta ve akşamları saat 17:00’de kapanmaktadır.

İSPARK çalışma saatleri hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden veya İSPARK çağrı merkezi telefon numarası olan 0216 635 00 99 üzerinden iletebilirsiniz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
İSPARK Çalışma ve Mesai Saatleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir