Didem Soydan Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

featured

Didem Soydan

Didem Soydan, İstanbul’da 1 Nisan 1984 tarihinde Arnavut kökenli bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmiştir. Çocukluğunun bir bölümünü Arnavutluk’ta geçirmiş, eğitimi için ise Türkiye’ye gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi mezunu olan Didem Soydan, ünlü bir modacı tarafından keşfedilerek genç yaşta modellik kariyerine adım atmıştır.

Kariyeri

20 yaşında modellik teklifi alarak kariyerine başlayan Didem Soydan, La Russie ve birçok ünlü markanın defilelerinde yer almıştır. Daha sonra oyunculuk kariyerine de adım atan Soydan, “Bir Hikayem Var” filmi ve “Uçurum” dizisi gibi projelerde yer almıştır. Aynı zamanda şarkıcı Cem Adrian’ın “Yalnızlık” adlı şarkısının müzik klibinde de rol almıştır. 2016 yılında kariyerine ABD’de devam etme kararı alan Didem Soydan, New York’ta bir ajansla sözleşme imzalamıştır.

Kişisel Hayatı

Didem Soydan’ın annesi Yunan, babası ise Arnavut kökenlidir. Kendisi Müslüman olan Soydan’ın medeni durumu bekar ve çocuğu bulunmamaktadır. Söylentilere göre ise Arda Turan ile bir ilişkisi olduğu konuşulmaktadır.

Fiziksel Özellikleri

Didem Soydan 1.75 metre boyunda ve 58 kilodur. Mavi gözlere ve koyu sarı saçlara sahiptir. Ayrıca Koç burcudur ve ayakkabı numarası 38’dir.

Serveti

Didem Soydan’ın kazancı 12.3 milyon TL olarak bilinmektedir.

Son Güncelleme

Bilgiler en son 2021 yılında güncellenmiştir.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Didem Soydan Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com