Demi Moore – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Demi Moore – Kilo, Boy, Nereli, Yaş, Sevgilisi

Demi Moore Hakkında Bilgiler

Demi Moore, tam adıyla Demi Gene Guynes, 11 Kasım 1962 tarihinde Roswell, Amerika Birleşik Devletleri’nde doğmuştur. 54 yaşında olan Moore’un sevgilisi Sean Friday’dir ve burcu Akrep’tir. Doğal saç rengi koyu kahverengi olan Demi’nin yeşil gözleri vardır.

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Demi Moore, ailesinin sorunlu bir döneminden geçerek, lise yıllarında model olma hayali kurmuştur. Bu hayal doğrultusunda Avrupa’da mankenlik yapmış ve ardından Hollywood sinemasında kariyer yaparak adını geniş kitlelere duyurmuştur. Başarılı sinema kariyerinin yanı sıra, seslendirme alanındaki yeteneği ile de dikkat çekmiştir. Aynı zamanda ünlü bir restoranın yatırımcısı olan Demi Moore, bir dönem Ashton Kutcher ile aşk yaşamıştır.

Fiziksel Özellikleri

Demi Moore’un kilosu 56, boyu ise 1.65 metre veya 165 cm’dir.

Bir önceki metin özgün ve kullanıcı odaklı bir içerik oluştururken, bu metin rahatlıkla yeniden yapılandırılıp farklı bir yazı oluşturulabilir. Bu süreçte h2 etiketleri ile makale içinde kategorilendirme yapılabilir ve daha fazla detay eklenebilir. Ayrıca, Demi Moore’un kariyeri, projeleri, ödülleri gibi daha fazla bilgi içerecek şekilde genişletilebilir.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Demi Moore – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com