Başkan Eroğlu; 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

featured

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle yayımladığı kutlama mesajında “Aziz milletimiz bundan 952 yıl önce Malazgirt Zaferimiz ile Anadolu’yu yurt edinmiş, 101 yıl önce de İstiklal Savaşımız ile bu toprakların ebediyen yurt olarak kalacağını tüm dünyaya ilan etmiştir. 1071’de Selçuklu Hükümdarı Alparslan önderliğinde Malazgirt Zaferi ile şanlı yürüyüşü başlatan milletimiz, 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde elde ettiği büyük zaferle taçlandırmıştır.
Milletimiz, 30 Ağustos’ta alnının akıyla vatan mücadelesinden zafer ile çıkarak, bağımsızlığımızdan asla taviz vermeyeceğimizi bütün dünyaya göstermiştir.
30 Ağustos Zaferini yaşatan Milli Ruh bugün de devam etmektedir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Bağımsızlık ve özgürlük benim karakterimdir” sözü, Tük Milletinin binlerce yıllık tarihini ve bağlı olduğu değerleri en özlü biçimde bizlere anlatmaktadır. Hiçbir güç Türk Milletinin bağımsızlık karakterini ve birliğini bozmaya muktedir olamayacaktır. Dünden aldığımız ilhamla, gelecekte daha huzurlu ve güçlü olacağımıza yönelik inancımızı hiçbir zaman kaybetmemiz gerekmektedir.
Bu büyük zaferin kazanılmasında başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere milletimize eşsiz zaferler kazandıran, tüm şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi saygı ve minnettarlıkla anıyor, Silahlı Kuvvetlerimizin, Milletimizin ve tüm Tokatlı hemşerilerimin Zafer Bayramını kutluyorum” dedi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Başkan Eroğlu; 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com