Yorgun Mermi Olayının Failini Bulan Başarılı Polisler Ödüllendirildi

featured
Vali Dr. Ozan Balcı, geçtiğimiz aralık ayında başına yorgun mermi isabet etmesi sonucu hayatını kaybeden Büşra Konyar olayının failinin bulunmasında başarı gösteren Erbaa İlçe Emniyet Müdürlüğü personelinde görevli 22 polis memurunu Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.
Valilik Makamında gerçekleşen ödül töreninde konuşan Vali Dr. Ozan Balcı, 17 yaşındaki lise öğrencisi Hanife Büşra Konyar’ın geçtiğimiz aralık ayında başına isabet eden yorgun mermi nedeniyle hayatını kaybettiğini anımsattı. Büşra Konyar soruşturmasında, Erbaa Emniyet Teşkilatı’nın titizlikle çalıştığını belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Erbaa Emniyet Müdürlüğünde çalışan başta İlçe Emniyet Müdürümüz olmak üzere polislerimizi bugün başarı belgesiyle ödüllendirdik. Geçtiğimiz aralık ayının sonlarına doğru yorgun mermiyle bir genç kızımız rahmetli oldu. Onun failini çok titiz bir araştırma sonucu buldular. O yüzden kendilerini tebrik ettim, kutladım.” dedi.
Vatandaşın can ve mal güvenliğini sağlamanın önemli görevlerden biri olduğunun altını çizen Vali Dr. Ozan Balcı, “Önemli olan vatandaşımızın sokağında, caddesinde, bağında, bahçesinde, iş yerinde huzurlu bir şekilde varlığını sürdürebilmesi. Bunu gerçekleştirmek için de emniyet personelimiz, jandarmamız yağmur çamur, gece gündüz demeden canla başla çalışıyorlar. Kendilerini, kutluyorum tebrik ediyorum. Tokatlı hemşerilerimiz de bu çalışmalara destek veriyor. Bunu çok önemsiyorum.” diye konuştu.
Vali Dr. Ozan Balcı, tek tek tebrik ettiği polis memurlarına başarı belgelerini verdi.
Ödül törenine Vali Dr. Ozan Balcı, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, Erbaa İlçe Emniyet Müdürü İrfan Yıldız ile Erbaa İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli 22 polis memuru katıldı.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Yorgun Mermi Olayının Failini Bulan Başarılı Polisler Ödüllendirildi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com