takip et takip et
Manşet

16 Şubat 2021 - 11:05:16

Yorgun Mermi Olayının Failini Bulan Başarılı Polisler Ödüllendirildi

Vali Dr. Ozan Balcı, geçtiğimiz aralık ayında başına yorgun mermi isabet etmesi sonucu hayatını kaybeden Büşra Konyar olayının failinin bulunmasında başarı gösteren Erbaa İlçe Emniyet Müdürlüğü personelinde görevli 22 polis memurunu Başarı Belgesi ile ödüllendirdi. Valilik Makamında gerçekleşen ödül töreninde konuşan Vali Dr. Ozan Balcı, 17 yaşındaki lise öğrencisi Hanife Büşra Konyar’ın geçtiğimiz aralık ayında […]

Vali Dr. Ozan Balcı, geçtiğimiz aralık ayında başına yorgun mermi isabet etmesi sonucu hayatını kaybeden Büşra Konyar olayının failinin bulunmasında başarı gösteren Erbaa İlçe Emniyet Müdürlüğü personelinde görevli 22 polis memurunu Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.
Valilik Makamında gerçekleşen ödül töreninde konuşan Vali Dr. Ozan Balcı, 17 yaşındaki lise öğrencisi Hanife Büşra Konyar’ın geçtiğimiz aralık ayında başına isabet eden yorgun mermi nedeniyle hayatını kaybettiğini anımsattı. Büşra Konyar soruşturmasında, Erbaa Emniyet Teşkilatı’nın titizlikle çalıştığını belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Erbaa Emniyet Müdürlüğünde çalışan başta İlçe Emniyet Müdürümüz olmak üzere polislerimizi bugün başarı belgesiyle ödüllendirdik. Geçtiğimiz aralık ayının sonlarına doğru yorgun mermiyle bir genç kızımız rahmetli oldu. Onun failini çok titiz bir araştırma sonucu buldular. O yüzden kendilerini tebrik ettim, kutladım.” dedi.
Vatandaşın can ve mal güvenliğini sağlamanın önemli görevlerden biri olduğunun altını çizen Vali Dr. Ozan Balcı, “Önemli olan vatandaşımızın sokağında, caddesinde, bağında, bahçesinde, iş yerinde huzurlu bir şekilde varlığını sürdürebilmesi. Bunu gerçekleştirmek için de emniyet personelimiz, jandarmamız yağmur çamur, gece gündüz demeden canla başla çalışıyorlar. Kendilerini, kutluyorum tebrik ediyorum. Tokatlı hemşerilerimiz de bu çalışmalara destek veriyor. Bunu çok önemsiyorum.” diye konuştu.
Vali Dr. Ozan Balcı, tek tek tebrik ettiği polis memurlarına başarı belgelerini verdi.
Ödül törenine Vali Dr. Ozan Balcı, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, Erbaa İlçe Emniyet Müdürü İrfan Yıldız ile Erbaa İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli 22 polis memuru katıldı.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR