takip et takip et
Manşet

22 Şubat 2020 - 13:08:46

Vali Dr. Ozan Balcı Esnaf ve Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Vali Dr. Ozan Balcı, esnafları ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Vali Dr. Ozan Balcı, Valilik Binası önünde karşılaştığı yaşlı teyzenin yanına giderek, hal hatır sorup sohbet etti. Vali Dr. Ozan Balcı, toplumun en kıymetli hazineleri, bilgi, birikim ve tecrübeleriyle bizlere ışık olan değerli büyüklerimizin her zaman yanında olduğunu söyledi. Vali Dr. Ozan Balcı, Sulusokak’ta […]

Vali Dr. Ozan Balcı, esnafları ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.
Vali Dr. Ozan Balcı, Valilik Binası önünde karşılaştığı yaşlı teyzenin yanına giderek, hal hatır sorup sohbet etti. Vali Dr. Ozan Balcı, toplumun en kıymetli hazineleri, bilgi, birikim ve tecrübeleriyle bizlere ışık olan değerli büyüklerimizin her zaman yanında olduğunu söyledi.
Vali Dr. Ozan Balcı, Sulusokak’ta Cuma Pazarında kurulan tezgahları ziyaret ederek, esnaflarımızla bir süre sohbet etti.  Vali Dr. Ozan Balcı, esnafın yaptığı işi önemsediğini belirterek, her zaman onların yanında ve destekçisi olduğunu söyledi.
Daha sonra Sulusokak’ta faaliyet gösteren esnafları işyerlerinde ziyaret ederek, çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. Vali Dr. Ozan Balcı, alın teri geçimlerini sağlayan esnafın emeklerini çok değerli bulduğunu ifade ederek, hayırlı ve bereketli kazançlar diledi.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR