Vali Dr. Ozan Balcı, Covid-19 Aşısı Yaptırdı

featured
Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Devlet Hastanesi’nde Covid-19 aşısının ilk dozunu yaptırdı.
Tokat Devlet Hastanesi Covid-19 Aşı Polikliniğinde sağlık çalışanı tarafından aşısı uygulanan Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat’ta aşı çalışmalarının Sağlık Bakanlığı koordinesinde üst düzey şekilde yürütüldüğünü söyledi.
Tokat’ta, şuana kadar yaklaşık 34 bin civarında aşılama yapıldığını belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Gönderilen aşılar bakanlığımızın belirlediği ilke ve prensipler doğrultusunda yapılıyor. Aşılama konusunda bir sorun yok.” dedi.
Vatandaşlara “Aşı Olun” Çağrısı
Aşının toplum için gereklilik olduğunun altını çizen Vali Dr. Ozan Balcı, “Bugün biz de aşımızı olduk. 80 bin civarında 65 yaş üstü vatandaşımız yaşıyor. Buradan bütün 65 yaş üstü vatandaşlarımıza çağrımız; randevularını alsınlar, korkmadan, çekinmeden aşılarını yaptırsınlar.” dedi.
“Sağlık Çalışanlarına Teşekkür”
Sağlık çalışanlarına pandemi sürecindeki fedakarca çalışmaları için teşekkür eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Sağlık teşkilatımız koronavirüsle mücadelede canla başla çalışıyor. Başta doktorlarımız olmak üzere ebelerimize, hemşirelerimize ve bütün sağlık çalışanlarımıza fedakar çalışmalarından dolayı devlet millet adına çok teşekkür ediyorum. Tokatlı hemşerilerimiz de sağlık çalışanlarımıza oldukça destek verdi, tedbirlere yüksek derecede uydular, onlara da teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.
Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Devlet Hastanesi’ne aşı yaptırmaya gelen 65 yaş üstü vatandaşlar sohbet ederek, aşı konusunda gösterdikleri hassasiyet nedeniyle teşekkür etti.
Vali Dr. Ozan Balcı’nın ardından Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu da Covid-19 aşısı yaptırdı.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Vali Dr. Ozan Balcı, Covid-19 Aşısı Yaptırdı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com