takip et takip et
Manşet

17 Aralık 2020 - 11:58:24

Vali Dr. Ozan Balcı Çarşamba Pazarını Ziyaret Etti

Vali Dr. Ozan Balcı, pazarcı esnafını ziyaret etti. Tokat’ın en köklü pazarlarından olan Çarşamba Pazarı’nı gezerek denetim ve incelemelerde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, pazarcı esnafı ile bir süre sohbet etti. Karşıyaka Mahallesi’nde haftanın çarşamba günleri kurulan pazarda Tokat’ın ovalarında ve Türkiye’nin verimli topraklarında yetişen birbirinden lezzetli ve kaliteli sebze ve meyvelerinin satıldığı tezgahları tek tek ziyaret ederek,  ürünlerle […]

Vali Dr. Ozan Balcı, pazarcı esnafını ziyaret etti.

Tokat’ın en köklü pazarlarından olan Çarşamba Pazarı’nı gezerek denetim ve incelemelerde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, pazarcı esnafı ile bir süre sohbet etti.

Karşıyaka Mahallesi’nde haftanın çarşamba günleri kurulan pazarda Tokat’ın ovalarında ve Türkiye’nin verimli topraklarında yetişen birbirinden lezzetli ve kaliteli sebze ve meyvelerinin satıldığı tezgahları tek tek ziyaret ederek,  ürünlerle ilgili bilgiler alan Vali Dr. Ozan Balcı, pazarın durumu, alışveriş hareketliliği, sebze ve meyve fiyatları, vatandaşların pazardaki memnuniyeti üzerine pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti.

Vali Dr. Ozan Balcı Çarşamba pazarı ziyareti esnasında koronavirüs salgını kapsamında alınan tedbirleri de yerinde denetleyerek, vatandaşlarımızdan ve esnaflarımızdan maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymaları konusunda hassasiyet gösterilmesini istedi. Vali Dr. Ozan Balcı sürecin hep birlikte kurallara uymakla kontrol altına alınabileceğini vurgulayarak, esnaflara işlerinde kolaylıklar ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu.

Ziyaret ve denetimlerinde Vali Dr. Ozan Balcı’ya İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Gökçe ve İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Şahin’de eşlik etti.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR