Vali Dr. Ozan Balcı Çarşamba Pazarını Ziyaret Etti

featured

Vali Dr. Ozan Balcı, pazarcı esnafını ziyaret etti.

Tokat’ın en köklü pazarlarından olan Çarşamba Pazarı’nı gezerek denetim ve incelemelerde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, pazarcı esnafı ile bir süre sohbet etti.

Karşıyaka Mahallesi’nde haftanın çarşamba günleri kurulan pazarda Tokat’ın ovalarında ve Türkiye’nin verimli topraklarında yetişen birbirinden lezzetli ve kaliteli sebze ve meyvelerinin satıldığı tezgahları tek tek ziyaret ederek,  ürünlerle ilgili bilgiler alan Vali Dr. Ozan Balcı, pazarın durumu, alışveriş hareketliliği, sebze ve meyve fiyatları, vatandaşların pazardaki memnuniyeti üzerine pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti.

Vali Dr. Ozan Balcı Çarşamba pazarı ziyareti esnasında koronavirüs salgını kapsamında alınan tedbirleri de yerinde denetleyerek, vatandaşlarımızdan ve esnaflarımızdan maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymaları konusunda hassasiyet gösterilmesini istedi. Vali Dr. Ozan Balcı sürecin hep birlikte kurallara uymakla kontrol altına alınabileceğini vurgulayarak, esnaflara işlerinde kolaylıklar ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu.

Ziyaret ve denetimlerinde Vali Dr. Ozan Balcı’ya İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Gökçe ve İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Şahin’de eşlik etti.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Vali Dr. Ozan Balcı Çarşamba Pazarını Ziyaret Etti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com