takip et takip et
Manşet

17 Eylül 2020 - 09:04:13

UZUNSEKİ SOKAK YENİLENİYOR

Erenler Mahallesi Uzunseki Caddesi’nde Tokat Belediyesi ekipleri çalışmalarını sürdürüyor. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu Erenler Mahallesi Uzunseki Caddesi’nde devam eden yol düzenleme çalışmalarını teknik ekibiyle birlikte yerinde inceledi. Yaklaşık 10 gün içerisinde çalışmaların tamamlanarak yolun trafiğe açılacağını belirten Başkan Eroğlu açıklamasında; “Tokat’ın en eski mahallelerinden biri olan Erenler Mahallesi Uzunseki Sokakta çalışmalarımız devam ediyor. 2020 […]

Erenler Mahallesi Uzunseki Caddesi’nde Tokat Belediyesi ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu Erenler Mahallesi Uzunseki Caddesi’nde devam eden yol düzenleme çalışmalarını teknik ekibiyle birlikte yerinde inceledi.

Yaklaşık 10 gün içerisinde çalışmaların tamamlanarak yolun trafiğe açılacağını belirten Başkan Eroğlu açıklamasında; “Tokat’ın en eski mahallelerinden biri olan Erenler Mahallesi Uzunseki Sokakta çalışmalarımız devam ediyor. 2020 Yılı ilk aylarında gerçekleştirdiğimiz Mahalle Buluşmalarında tüm mahalle sakinlerimizin istek ve temennileri doğrultusunda çalışma takvimimizi belirlemiştik. Bu planımıza göre mahallelerimizin önceliklerini tamamlıyoruz. Yaklaşık 650 Metre uzunluğundaki bu sokağımızın yol ihtiyacını gidermek amacıyla, önce altyapı çalışmalarını başlattık ve şuanda üst kısımda çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Mevcut parkelerini sökerek mekanik malzemelerini serecek ve yeniden yolumuzu hazır hale getireceğiz. Yolumuzun şehrimize, Erenler Mahallemize ve Uzunseki Sokaktaki sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR