Tokat’tan Türkiye’ye Örnek Bir Devir Teslim Töreni

TOKAT ALTIN YILLARINA KAVUŞACAK

Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu’nun göreve yeni başladığı süreçte eski Başkan Eyüp Eroğlu’nu minnetle anarak, gelecek dönem için iddialı açıklamalarda bulundu. Yazıcıoğlu, Eroğlu’nun mirasını ileriye taşıyacağını söyledi. Eroğlu, Belediye Rozeti ve mührünü Yazıcıoğlu’na teslim ederek yeni döneme hazırlık yaptı. Yazıcıoğlu, Eroğlu’nun projelerini geliştirerek Tokat’a hizmet etme sözü verdi.

Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu: “Eyüp Bey’in Getirdiği Çıtayı Biz De Arttırarak Bu Yolda İlerleyeceğiz”

Göreve yeni başlayan Şehir Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Eyüp Eroğlu’nun hizmetlerine teşekkür ederek, gelecek dönem için iddialı açıklamalarda bulundu.

Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Eyüp Eroğlu’nun döneminde yapılan hizmetler için minnettarlığını dile getirirken, yeni dönemde daha ileriye taşıyacaklarının sözünü verdi. Yazıcıoğlu, “Malum bir seçim dönemini geride bıraktık. Siz bize büyük bir ahde vefa örneği gösterdiniz. En son konuşmamda belirttiğim gibi tam karşı taraf tokat valiliği babama nasip oldu, bize de belediye bize nasip oldu. İnşallah güzel işler yapacağız. Başkanım Eyüp Eroğlu’na nezaketinden dolayı bizimle olduğunuzdan dolayı, on yıllık burada yapılmış olan icraatlardan dolayı, hizmetinden dolayı, emeğinden dolayı gerçekten tebrik ediyorum. Bizim abimizdir, her zaman arkamızda olduğunu biliyoruz. Çok teşekkür ediyorum. Bu seçim döneminin hayırlısıyla sona erdi. Eyüp Bey’in getirdiği çıtayı biz de arttırarak bu yolda ilerleyeceğiz. Umarım bu beş yıl içerisinde çok güzel işlerden hiçbir şüpheniz olmasın. Çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Mehmet Kemal Yazıcıoğlu’nun açıklamalarının ardından Belediye makamına geçildi. Eski Başkan Eyüp Eroğlu, Belediye Rozeti, Digital İmza ve Belediye mührünü yeni seçilen Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu’na teslim etti. Başkan Yazıcıoğlu, önlerindeki yeni dönemde, Eyüp Eroğlu’nun başlattığı projeleri daha da ileriye taşıyarak, Tokat’a hizmet etme sözü verdi.

“Hemşehrilerimizin gönüllerinde yer edindik. İcraatlarımızla kalıcı olmak için gayret edecek, Tokat’ımızı Altın Yıllarına kavuşturacağız inşallah.”

Keşfetmeye Devam Edin: İlgili Bağlantıları Kullanın

2
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat’tan Türkiye’ye Örnek Bir Devir Teslim Töreni

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com