Tokat Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu Meydan Yeniyol Esnaflarıyla Sabah Kahvaltısında Buluştu

featured

Tokat Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu Meydan Yeniyol Esnaflarıyla Sabah Kahvaltısında Buluştu.

Kahvaltırya Başkan Eroğlunun Yanısıra Ak Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan Mahalle Muhtarları Eski İsmiyle Hızarhane Yeni İsmiyle Güngör Kaya Caddesi ve Meydan Yeniyol Esnaflarının Katılımıyla Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Salonunda Sabah Kahvaltısında Başkan Eroğlunun Davetine İştirak Etiler.

Başkan Eroğlu Kahvaltı Sonrasında Esnaflara Şöyle Seslendi;

AK Parti Tokat Milletvekilimiz

, AK Parti Merkez İlçe Başkanımız

, İl Gençlik Kolları Başkanımız

ve teşkilatımızla birlikte Tokat Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi üyeleri değerli esnaflarımızla bir aradayız. Ahilik geleneğinin en güzel temsilcileri esnaflarımızla Tokat’ımıza dair istişarelerde bulunduk. Çok kıymetli katkıları ve desteklerinden dolayı bütün esnaf kardeşlerimize, Kooperatif Başkanımız Ahmet Hamdi Aydoğan’a teşekkür ederim. Rabbim hayırlı, bol ve bereketli kazançlar nasip etsin.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu Meydan Yeniyol Esnaflarıyla Sabah Kahvaltısında Buluştu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir