takip et takip et
Manşet

7 Mart 2021 - 12:30:32

Son Başbakan ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım Tokat Valiliği ve Belediyesini Ziyaret Etti

28. Dönem TBMM Başkanı, Türkiye Cumhuriyeti’nin son Başbakanı ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Tokat programı kapsamında Tokat Valiliğini ziyaret etti. Valilik girişinde Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekilleri Mustafa Arslan, Yusuf Beyazıt, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Vali Yardımcıları Osman Sarı, Remzi Oğuz ve il protokolü tarafından karşılanan son Başbakan ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Valilik […]

28. Dönem TBMM Başkanı, Türkiye Cumhuriyeti’nin son Başbakanı ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Tokat programı kapsamında Tokat Valiliğini ziyaret etti.
Valilik girişinde Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekilleri Mustafa Arslan, Yusuf Beyazıt, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Vali Yardımcıları Osman Sarı, Remzi Oğuz ve il protokolü tarafından karşılanan son Başbakan ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Valilik Şeref Defterini imzaladı.
Vali Dr. Ozan Balcı’yı makamında ziyaret eden son Başbakan ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Tokat’ta devam eden yatırımlarla ilgili bilgi aldı.
Daha sonra, Vali Dr. Ozan Balcı ve beraberindeki heyet ile Tokat Belediyesi’ni ziyaret eden 28. Dönem TBMM Başkanı, Türkiye Cumhuriyeti’nin son Başbakanı ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’ndan Tokat’ta belediye tarafından yürütülen projelerle ilgili bilgi aldı.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR