İzel Çeliköz – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

İzel Çeliköz – Hayatı, Kariyeri ve Güncel Durumu

İzel Çeliköz Kimdir?

İzel Çeliköz, 29 Nisan 1969’da Yalova’da öğretmen bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmiştir. Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Müzik kariyerine olan tutkusuyla, genç yaşta Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etmiş ve müzik kariyerine farklı müzik gruplarıyla devam etmiştir.

Kariyeri

İzel, 1991 yılında Ercan Saatçi ve Çelik Erişçi ile “İzel, Çelik, Ercan” adında bir müzik grubu kurmuş ve başarılı çalışmalara imza atmıştır. 1993 yılında “İşte Yeniden” albümüyle büyük bir çıkış yakalamıştır. Müzik kariyeri boyunca birçok hit şarkıya imza atmış ve gençlik yıllarında kemençe eğitimi almıştır.

Güncel Durumu

Son yıllarda müzik kariyerine uzak kalan İzel Çeliköz, sosyal medya platformlarında aktif bir şekilde paylaşımlarda bulunarak hayranlarıyla iletişimini sürdürmektedir. Hala popülerliğini koruyan sanatçı, güncel projeleriyle sevenlerinin gönlünde taht kurmaya devam etmektedir.

Fiziksel Özellikleri

İzel Çeliköz’ün doğal saç rengi kahverengi olup, açık kahverengi gözlere sahiptir. Kilosu 71 kilogramdır ve boyu ise 1.69 metre veya 169 cm olarak bilinmektedir.

Sonuç

İzel Çeliköz, Türk müzik endüstrisinin önemli isimlerinden biridir. Uzun yıllardır müzik kariyerine devam eden sanatçı, başarılı çalışmaları ve unutulmaz şarkılarıyla hala geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Müzik kariyerinin yanı sıra kişisel yaşamıyla da dikkat çeken Çeliköz, güncel projeleriyle sevenlerini heyecanlandırmaya devam etmektedir.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
İzel Çeliköz – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir