BBP Tokat İl Başkanlığı’ndan Eyüp Eroğlu’na Destek Açıklaması

Tokat’ta siyasi sahnede hareketli günler yaşanıyor. Büyük Birlik Partisi (BBP) Tokat İl Başkanlığı, 31 Mart seçimlerinde Tokat merkezde aday çıkarmama kararı alarak, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na destek açıklaması yapmak için harekete geçti.

Bugün düzenlenen basın toplantısında, BBP Tokat İl Başkanı Mustafa Omala liderliğinde partinin önemli isimleri bir araya geldi. Toplantıya, AK Parti Tokat Belediye Başkanı ve adayı Eyüp Eroğlu ile Tokat AK Parti İl Başkanı da katılım sağladı.

BBP’nin Tokat merkezde aday çıkarmama kararı, Eyüp Eroğlu’nun belediye başkanlığındaki performansını ve yerel yönetimdeki başarılı politikalarını destekleme amacını taşıyor. Omala, yapılan açıklamada, “Tokat halkının hizmetine sunulmuş olan başarılı projeler ve belediyecilik anlayışıyla Eyüp Eroğlu’nun yanındayız” ifadelerine yer verdi.

Tokat’ta siyasi ittifakların ön plana çıktığı bir dönemde, BBP’nin Eyüp Eroğlu’na desteği, yerel siyasetteki dengeleri değiştirebilecek önemli bir gelişme olarak nitelendiriliyor. Tokatlıların merakla beklediği 31 Mart seçimlerine az bir süre kala, partiler arası işbirlikleri ve destek açıklamaları siyasi gündemin ana konularından biri olmaya devam ediyor.

2
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
BBP Tokat İl Başkanlığı’ndan Eyüp Eroğlu’na Destek Açıklaması

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com