Başkan Eyüp Eroğlu 18 Mart Nedeniyle Şehitlere Vefa İftarında Tokat Halkıyla Bir Araya Geldi

 

Tokat Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni anmak ve şehitleri unutmamak adına özel bir iftar organizasyonu düzenledi. Programda Tokatlilar Çanakkale Menüsü ile buluştu, İl Müftüsü tarafından dualar edildi. 5 bin kişilik birlik sofrasında unutulmaz bir deneyim yaşatmak amacıyla özel bir menü sunuldu. Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, etkinliğin milli birlik ve beraberliği güçlendirmeye yönelik olduğunu vurgulayarak şehitleri anarak tüm milletin birlik ve beraberliğini daim kılmayı temenni etti. Bu anlamlı etkinlik, şehitleri unutmamaya ve milli ruhu diri tutmaya yönelik önemli bir organizasyon olarak öne çıktı.

Tokat, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 109. Yıl Dönümünde Şehitlere Özel İftar Verdi
Tokat’ta, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 109. yıl dönümü anısına 5 bin kişilik Şehitlere Vefa İftarı düzenlendi. Tokatlilar, Yoğurtlu Yarma Çorbası, Üzüm Hoşafı ve ekmekten oluşan özel Çanakkale Menüsü ile bir araya gelerek, Çanakkale şehitlerini yad ettiler.

Tokatlılar, Şehitlere Vefa İftarında Buluştu
Tokat’ta sembol haline gelen 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 109. yıl dönümü sebebiyle gerçekleştirilen Şehitlere Vefa İftarı’na Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, AK Parti İl Başkanı Ali Özer ve birçok vatandaş katıldı. İftar programında İl Müftüsü Esat Yapıcı tarafından dua edildi.

5 Bin Kişilik Kardeşlik Sofrasında Anlamlı Buluşma
Cumhuriyet M…

1
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Başkan Eyüp Eroğlu 18 Mart Nedeniyle Şehitlere Vefa İftarında Tokat Halkıyla Bir Araya Geldi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com