Başkan Ergün’den Kamyoncular Kooperatifine müjde

featured

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'den Müjde: S.S. Manisa Kamyoncular ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifine Destek

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, deprem bölgesine destek sağlayan S.S. Manisa Kamyoncular ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifine yönelik önemli bir duyuru yaptı. Kooperatifin 11 bin metrekarelik yeni kamyon parkının sıcak asfalt çalışmalarının başlatılacağını belirten Başkan Ergün, bu talebi geri çevirmeyeceklerini ve kısa süre içerisinde harekete geçeceklerini dile getirdi.

MANİSA (İGFA) – Başkan Ergün, Manisa'nın Asrın Felaketi olarak adlandırılan 6 Şubat depreminde ülke genelinde yardımlaşma seferberliğine işaret etti. Manisa, bölgeye önemli yardımlar gönderirken S.S. Manisa Kamyoncular ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi de etkin rol oynadı. Yeni yerine taşınan kooperatifin 11 bin metrekarelik kamyon parkının sıcak asfaltı ise Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek.

Başkan Ergün'ün Yardımlarına Devam Ediyor

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kamyoncular Kooperatifi ve Tırcılarla gerçekleştirdikleri toplantıya ilişkin açıklamalarda bulundu. Deprem sürecinde kooperatif üyelerinin büyük bir fedakarlıkla yardımları bölgeye ulaştırdığını vurgulayan Ergün, Manisa'nın gelişimine dikkat çekti. 49 yıllığına kiraladıkları 11 bin metrekarelik kamyon parkının tamamının asfaltlanma talebine ise olumlu yanıt verdiklerini belirten Ergün, desteklerinden dolayı tüm kardeşleri teşekkür ederek çalışmaların en kısa sürede başlayacağını açıkladı. Hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Ergün, verdikleri destekten dolayı tekrar teşekkür etti.

Hayal Gücünüzü Besleyin: Benzer Konulardaki Bağlantıları İnceleyin

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Başkan Ergün’den Kamyoncular Kooperatifine müjde

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com