Başkan Çolakbayrakdar: “İnsan merkezli hizmet anlayışıyla çalışıyoruz”

featured

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Hizmet Odaklı Belediyecilik Anlayışını Vurguladı

Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşları merkez alan bir hizmet anlayışıyla çalıştıklarını ve ihtiyaç duyulan her alanda vatandaşların yanlarında olduklarını vurguladı.

Mehmet UZEL / KAYSERİ (İGFA) – Kocasinan Gençlik Kulübü Konferans Salonu’nda Börü Arama Kurtarma Derneği Başkanı Osman Şahan ve dernek üyeleriyle bir araya gelen Başkan Çolakbayrakdar, özveriyle çalışan ekibe teşekkür etti. Çolakbayrakdar, "Olumsuzluk yaşanmamasını temenni ediyoruz ancak hayatın gerçekleriyle yüzleşiyoruz. Bu noktada olumsuzluklara karşı hazırlıklı olmalıyız. Özveriyle çalışan Börü Arama Kurtarma ekibi başarılı işlere imza atıyor. Varlıkları bizim için büyük bir şans" dedi.

Hizmetler İle Vatandaşların Yanında Olmaya Devam Edecekler

Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın çeşitli bölgelerine daha kaliteli ve etkili hizmet götürmek için gayretle çalıştıklarını belirterek, "Rutin belediyecilik faaliyetlerinde en iyisini yapıyoruz, aynı zamanda sosyal belediyecilik anlamında da vatandaşlarımızın yanında oluyoruz. İnsanı merkeze alan çalışmalara önem veriyoruz. Sosyal etkinliklerle vatandaşlarımıza dokunan hizmetler sunuyoruz. Acil durumlarda arama kurtarma ile vatandaşlarımızın yanında bulunuyoruz. İnsan odaklı bir yaklaşımla her zaman destek olmak için buradayız. Çünkü biz, insan odaklı hizmet veren bir kurumuz. Yaptığımız her şeyin merkezinde insan var. İmar çalışmalarından temizlik hizmetlerine, yol bakımından park düzenlemesine ve sosyal tesislere kadar her şey insanlar içindir" şeklinde konuştu.

Sosyal Belediyecilikte Vatandaşların Yanındayız

Çolakbayrakdar, çözüm, proje ve insan odaklı belediyecilikte başarılı olduklarını belirterek özellikle sosyal belediyecilik alanında vatandaşların yanlarında olduklarını vurguladı. Ayrıca yapılan çalışmaların daha geniş kitlelere yayılabilmesi için sivil inisiyatiflere ihtiyaç olduğunu dile getirdi. "Yaşamak ve yaşatmak için Kocasinan'da insanları mutlu etmek için çalışıyoruz. Kocasinan'ı mutlu insanların şehri haline getirmek için çabalarımıza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Kocasinan Belediyesi'nin sunduğu hizmetlerin nadir ve örnek olduğunu belirten dernek üyeleri, başkan Çolakbayrakdar'a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Daha Fazlasını Keşfedin

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Başkan Çolakbayrakdar: “İnsan merkezli hizmet anlayışıyla çalışıyoruz”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com