Başkan Çolakbayrakdar’dan yeni pazar yerleri müjdesi

featured

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar: "Yeni Dönemde Kapalı Pazar Yerleri Yapacağız"

Başkan Ahmet Çolakbayrakdar, Vatandaşlara ve Esnafa Daha Konforlu Alışveriş Ortamı Sağladıklarını Belirtti

Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, yaptığı açıklamada, yapılan çalışmalar sonucunda hem vatandaşlara hem de esnafa daha konforlu bir alışveriş ortamı sunduklarını belirterek, yeni dönemde de kapalı pazar yerleri inşa edeceklerini söyledi.

Mehmet UZEL / KAYSERİ (İGFA) – Erkilet Ertuğrulgazi Mahallesi'nde semt pazarını ziyaret eden Başkan Çolakbayrakdar, AK Parti Kayseri Milletvekili Bayar Özsoy ve AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Selçuk Melekoğlu ile birlikte esnafla ve alışveriş yapan bölge sakinleriyle yakından ilgilendi. Ziyaretleri sırasında vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören Çolakbayrakdar, esnafa ve vatandaşlara hayırlı işler ve bol kazançlar diledi.

Başkan Çolakbayrakdar, mahallelerin ihtiyaçlarına uygun olarak esnafın daha nezih bir ortamda hizmet etmesi ve vatandaşların daha rahat alışveriş yapmaları için modern pazar yerleri inşa ettiklerini vurguladı. Kendilerine gösterilen ilgiye teşekkür eden Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan'a yapılacak her türlü hizmette en iyisini sunma gayretinde olduklarını belirtti.

Vatandaşın Talepleri Dikkate Alınıyor

Vatandaşların taleplerini karşılamak için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, belediye olarak esnafın ticaretlerini geliştirmelerine olanak tanıyacak çalışmalara öncelik verdiklerini ifade etti. İlçedeki pazar yerlerini daha işlevsel, sağlıklı, konforlu ve estetik hale getirdiklerini dile getiren Çolakbayrakdar, esnafın geniş alanlarda hizmet vermesinin ticaretlerini geliştireceğine ve Kayseri ekonomisine daha fazla katkı sağlayacağına inandıklarını söyledi. Başkan, ilçenin prestijine katkı sağlayacak hizmetlere devam edeceklerini vurguladı.

Esnaf ve Vatandaşların Memnuniyeti

Pazar esnafı ve vatandaşlar ise hizmetlerden dolayı Başkan Ahmet Çolakbayrakdar'a teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdi.

Daha Fazla Bilgi İçin: Benzer Konulardaki Diğer Yazılar

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Başkan Çolakbayrakdar’dan yeni pazar yerleri müjdesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com