Başkan Aktaş, MHP ve DATÜB iftarlarına katıldı

featured

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İftar Programlarına Katıldı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, MHP ve DATÜB İftar Programlarında

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, önce Milliyetçi Hareket Partisi Bursa Teşkilatı'nın düzenlediği iftar programına, ardından da Dünya Ahıska Türkleri Birliği (DATÜB) tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi İftar Programına Katılım Yoğun Oldu

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş'ın MHP Bursa Teşkilatı'nın düzenlediği iftar programına katılımı oldukça yoğundu. Programda MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Bursa Milletvekilleri Efkan Ala ve Refik Özen, Ak Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, MHP Bursa İl Başkanı Muhammet Tekin ve çok sayıda vatandaş yer aldı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Cumhur İttifakı'nı önemseyerek MHP Bursa İl Başkanı Muhammet Tekin ve ekibine teşekkürlerini iletti. Cumhur İttifakı'nın milli duruşunu vurgulayan Aktaş, Türkiye'nin bağımsızlığı için mücadele ettiklerini belirtti.

Türkiye'nin Hedef Birliği: Cumhur İttifakı

Bursa Milletvekili Efkan Ala da, Cumhur İttifakı'nın Türkiye'nin hedef birliğini simgelediğini ve ülkeyi istikrarlı bir geleceğe taşımayı amaçladığını dile getirdi. Ak Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan ise seçimlerin sahada değil, sandıkta kazanıldığını hatırlatarak vatandaşları oy kullanmaya davet etti.

DATÜB İftar Programında Bir Araya Geldiler

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, aynı gün Dünya Ahıska Türkleri Birliği (DATÜB) iftar programına da katıldı. Ahıska Türklerinin yaşadığı sorunlara destek olma sözü veren Aktaş, Türkiye'nin istikrarına verdikleri önemi vurguladı. DATÜB Genel Başkanı Ziyatdin Kassanov da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Alinur Aktaş'a desteklerinden ötürü teşekkürlerini iletti.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, hem MHP hem de DATÜB iftar programlarına katılarak Türkiye'nin birlik ve beraberliğine vurgu yaptı. Büyükşehir Belediye Başkanı'nın etkinliklere katılımı büyük ilgi gördü.

Daha Fazlasını Keşfedin

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Başkan Aktaş, MHP ve DATÜB iftarlarına katıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com