AK PARTİ TOKAT İL BAŞKANLIĞINDAN VEKİL ÖZLEM ZENGİNE TAM DESTEK

featured

Ak parti tokat il başkanı cüneyt aldemir parti yönetimi milletvekili AvMustafa Aslan belediye başkanı Av.Eyüp Eroğlununda katıldığı basın toplantısında Ak Parti Grup Başkan Vekili Tokat Milletvekili Özlem Zengin Hakkında yapılan soyal medya linci hakında basın açıklaması yaparak vekil zenginin yaynında olduklarını ve karşılığını milletimizn vereceğini belirttiler başkan aldemir daha sonra şöyle konuştu

Malumunuz AK Parti belde teşkilatlanmalarımızla başlayan ilçelerde ve il kongremizde devam ederek Cuma günü gerçekleştirdiğimiz Kadın ve Gençlik Kolları Kongrelerimiz ile AK Parti Tokat Teşkilatlanma süreci tamamlanmıştır.
Bu teşkilatlanma sürecimizin şehrimize, ülkemize hizmet etme yolunda hayırlı olmasını niyaz ediyorum. Bütün teşkilatlarımızın her bir ferdi dâhil olmak üzere bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimizin sesi, nefesi olmaya devam edeceğiz.
Bugüne kadar bizleri yalnız bırakmayan ve başta bu göreve bizleri layık gören Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Genel Başkan Yardımcılarımıza, Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, İlçe Başkanlarımıza, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyelerimize, Kurum amirlerine, Sivil Toplum Kuruluşu, Sendika, Oda ve Dernek başkanları ve yönetim kurulu üyelerine, Muhtarlarımıza, siz basın temsilcilerimize, tüm teşkilatımıza ve tüm Tokatlı hemşerilerime gönülden teşekkür ederim.
AK Parti kurulduğundan bugüne kadar çözülemeyen her hususta reform niteliğinde icraatlere imza atarken ülke olarak bir yandan terörle, bir yandan salgınla uğraşırken demokratik ve ekonomik kalkınmamızı ileriye taşıyacak çalışmaları da asla ihmal etmemiştir. Türkiye’nin yeni başarı hikayelerini milletimizle birlikte yazacağız. Bunun için milli teknoloji hamlesi vizyonumuza sımsıkı sarılıyor, geleceğimizi yüksek teknolojide, araştırma-geliştirmede, inovasyonda arıyoruz.
Milli teknoloji hamlemiz, özellikle bunun bir parçası olan Milli Uzay Programımız geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanımız tarafından ilan edildi. İnandığımız ve kendimizi adadığımız müddetçe bu hedeflere ulaşma konusunda önümüzde hiçbir engel görmüyoruz. Son 18 yılda AK Partimizin yaptığı yatırımlarla bugün uzay alanında olgunlaşmış insan kaynağına sahip ileri düzeyde tasarım ve mühendislik kabiliyetlerine ulaşmış bir Türkiye var. Kendi uydularını geliştirebilen, üretebilen, test edebilen dünyadaki az sayıda ülke arasındayız. Daha önemlisi, gözünü uzaya dikmiş, kainatın bilinmezlerini çözmeye azmetmiş tutkulu gençlere, tutkulu evlatlara sahibiz. Bu heyecanla devam ettiğimiz müddetçe aya ulaşmak ya da uzaya bir Türk vatandaşını göndermek gibi hedefler emin olun yalnızca birkaç adım ötemizdedir.
Aziz Hemşerilerim,
Üretim cephesinde de Türkiye yoluna güçlü bir şekilde devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 2020 yılının son ayına ilişkin sanayi üretim verilerimiz açıklandı. Buna göre sanayi üretimimiz beklentileri aşarak bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 9 artış gösterdi. Böylece 2020 yılının son çeyreğinde sanayi üretimini en çok arttıran G-20 ülkesi olmayı başardık.
Pandemi sürecinde hayata geçirilen toplamı 311 milyar lirayı bulan destek ve teşviklerle yaşanılan ve ekonomik bu sıkıntıları bir nebze hafifletmenin gayreti içerisinde olduk. Sadece sosyal koruma kalkanı kapsamında sosyal destek kısa çalışma ödeneği nakdi ücret desteği, işsizlik ödeneği, normalleşme desteği başlıkları altında milletimize aktardığımız kaynak 53 milyar lirayı buldu. İlimizde ise bu rakam 90 milyon liraya yaklaşmaktadır. Kısa çalışma ödeneğinin süresi son defa Mart ayı sonuna kadar uzatılmıştır.
Öte yandan çiftçilerimize Cumhurbaşkanımız gübre destekleriyle ilgili iki müjde verdi. Gübre desteklerini yüzde 100 artışla iki katına çıkartıyoruz. Buğday, arpa, çavdar, yulaf gibi hububat ürünlerinde dekara 8 lira olan desteği 16 liraya yükseltiyoruz. Organik gübre kullanan üreticilerimize ise ilave olarak dekara 10 lira olan destekleme ödemesini dekara 20 liraya yükseltiyoruz. Bu destek ödemeleri çiftçilerimiz kaynağa en çok ihtiyaç duydukları ilkbahar döneminde hesaplarına yatırılacaktır. Çiftçilerimiz üretmeye devam ettikleri müddetçe bizde onları desteklemeye devam edeceğiz.
Türkiye küresel salgın krizini başarıyla yürütmüş bir ülkedir. Biraz daha sabrederek, biraz daha fedakârlık yaparak bu musibeti tehdit olmaktan çıkartabilecek bir yerde duruyoruz. Tüm hemşerilerimden bir kez daha yürüttüğümüz mücadeleye destek vermesini istirham ediyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun diyorum. Bu arada da tabi kovid’de şu anda hasta yatağında olan tüm hemşerilerime sağlık, sıhhat, afiyetler diliyorum. Bütün sağlık mensuplarımıza aynı şekilde sağlık, sıhhat, afiyetler diliyorum. Ölenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.
Kıymetli Basın Mensupları;
Biraz önce bahsetmiş olduğumuz gündeme baktığımızda AK Partimizin vizyonunun çalışmak, üretmek ve milletimize hizmet etmek olduğunu görmekteyiz. Bunlara gölge düşürmek isteyen, milletimize unutturmak isteyen ve bu amaçla dayatılan suni gündemlerle enerjimizi boşa harcamamızı isteyen bir kesim olduğunun da farkındayız. Son günlerde grup başkanvekilimiz Özlem Zengin ve eski bakanımız sayın Berat Albayrak ile ilgili oluşan suni gündeme baktığımızda ise ana muhalefet başta olmak üzere kaynağı nereden geldiği belli olmayan odaklarda üretilen yalan ve iftiralardan başka hiçbir değeri olmayan akıl tutulmasından ibrettir. Bunlar hiçbir zaman ülkemize olan aşkımızdan ve hedeflerimizden uzaklaştırılamamış ve uzaklaştırılamayacaktır.
TBMM Grup Başkanvekilimiz, Milletvekilimiz Özlem Zengin Hanımefendi’nin milletin meclisinden söylemiş olduğu her bir söz bu ülkenin mazlum mağdur tüm insanlarının sözleridir. Hiçbir zaman konuşma hakkı dahi tanınmayan kadınlarımızın sözleridir. Her bir sözü haktır ve gerçektir. Yıllarca bu davanın savunuculuğunu yapan Grup Başkanvekilimiz, Tokat Milletvekilimiz Özlem Zengin Hanıma her bir sözü için, her cümlesinin her bir harfi için teşkilatımızın her bir neferi adına biner kez teşekkür ederim.
Siz basın mensubu kardeşlerime katılımlarınızdan dolayı teşekkür eder. Tüm teşkilatım adına tüm hemşerilerimize saygılarımı ve sevgilerimi sunarım.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
AK PARTİ TOKAT İL BAŞKANLIĞINDAN VEKİL ÖZLEM ZENGİNE TAM DESTEK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com