takip et takip et
Manşet

10 Aralık 2020 - 16:26:18

TOKAT YENİ HAVALİMANI İKMAL İHALESİ 07 OCAK 2021’DE YAPILACAK

Tokat Milletvekilleri olarak hassasiyetle üzerinde durduğumuz en önemli konulardan biri ve tamamlandığı takdirde Tokat’ımıza yeni bir güç katacak olan, Tokat Yeni Havalimanımız. Alt Yapısı tamamlanan, %70’i tamamlanan Üstyapı İkmal İşi, Havalimanı terminal binası ve mütemmimlerine ait eksik kalan inşaat, elektrik, elektronik işlerine dair ihale tarihi EKAP sisteminde yayınlandı. 07 OCAK 2021 tarihinde yapılacak olan ihale […]

Tokat Milletvekilleri olarak hassasiyetle üzerinde durduğumuz en önemli konulardan biri ve tamamlandığı takdirde Tokat’ımıza yeni bir güç katacak olan, Tokat Yeni Havalimanımız.
Alt Yapısı tamamlanan, %70’i tamamlanan Üstyapı İkmal İşi, Havalimanı terminal binası ve mütemmimlerine ait eksik kalan inşaat, elektrik, elektronik işlerine dair ihale tarihi EKAP sisteminde yayınlandı.
07 OCAK 2021 tarihinde yapılacak olan ihale ile havaalanımızın tüm işleri tamamlanarak 2021 yılı içerisinde hizmete açılması için çalışmaları yakından takip etmeye devam ediyoruz.
Ayrıca bu günlerde görüşmelerini gerçekleştirdiğimiz 2021 yılı bütçesinden ilimizin en yüksek düzeyde faydalanması, hizmetlerin aksamadan, kararlılıkla tamamlanması için gerekli olan çalışmaların AK Parti Tokat Milletvekilleri olarak takipçisi olmaya devam edeceğiz.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR