Tokat Emniyet Müdürlüğü’nden Büyük Darbe: Uyuşturucu Ticaretine Büyük Operasyon

featured

Tokat İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen başarılı operasyon sonucunda, uyuşturucu madde ticaretine karşı önemli bir darbe vuruldu. 07/11/2023 tarihinde il merkezinde düzenlenen koordineli operasyonlarla ilimize uyuşturucu madde getireceği tespit edilen iki bağlantılı araçta etkileyici miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Operasyonun sonucunda toplamda 99,86 gram toz esrar, 30,67 gram skunk ve 20,57 gram eroine el konuldu. Bu önemli miktardaki uyuşturucu madde, sokaklarda satılmak üzere dağıtılmasının önüne geçildi. Operasyon sırasında yakalanan 3 şüpheli, “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçlamasıyla (mevcutlu) adli işleme tabi tutuldu.

3 şüpheli, 08/11/2023 tarihinde adliyeye sevk edildi ve mahkeme kararıyla tutuklanarak cezaevine teslim edildi. Bu karar, uyuşturucu madde suçlarına karşı ciddi bir caydırıcı etki yaratırken, toplumun güvenliğinin korunmasına önemli bir katkı sağladı.

Tokat Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü olarak uyuşturucu madde suçlarına karşı kararlı bir şekilde mücadelemiz sürdürülmektedir. Halkımızın güvenliği ve sağlığı bizim önceliğimizdir. Uyuşturucu madde ticareti yapan suçlulara karşı operasyonlarımız kesintisiz devam edecektir. Kamuoyunun bilgilerine saygıyla sunarız.

 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Emniyet Müdürlüğü’nden Büyük Darbe: Uyuşturucu Ticaretine Büyük Operasyon

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir