Vali Numan Hatipoğlu’nun 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

featured
100. yılını idrak ettiğimiz ve çok şey borçlu olduğumuz Cumhuriyetimizi, Türk Milletine armağan eden büyük Atatürk’ün ebediyete irtihal edişinin 85. yıl dönümünde onu saygı, minnet ve özlemle anıyoruz.
85 yıldır her 10 Kasım’da aynı hüznü yaşamakta, Mustafa Kemal ruhunu canlı tutmak için aynı bilinci tazelemekteyiz.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Samsun’dan başlattığı Kurtuluş Mücadelesinde milletçe yanında olmaktan onur duyduğumuz bir lider ve bir kahramandır. “Varlığını Türk varlığına armağan etmiş” büyük bir vatansever ve milletine adanmış yüce bir ruhtur.
Cumhuriyet ve devamında atılan büyük adımlarla ülkemizi muasır medeniyetlerin üzerine çıkarma hedefiyle aydınlık bir çağ yaşamamızı sağlamış; aynı ülküyle yeni yüzyılda yolumuzu aydınlatmıştır. Bu vasıflarıyla fikir ve kabuller dünyamızın yol göstericisidir.
Ortak değerimiz ve ilham kaynağımız olan; 85 yıldır yokluğuna alışamadığımız Büyük Atatürk’ü bu 10 Kasım’da da emanetine sahip çıkma sözünde durarak ve onu çok daha iyi anlayarak saygı, özlem ve rahmetle anıyoruz.
Bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere onun şahsında silah arkadaşlarını bu kutsal topraklar üzerinde bizlere bağımsız ve hür yaşama onurunu kazandıran bütün şehitlerimizi ve ebediyete irtihal eden kahraman gazilerimizi rahmet, şükran ve saygıyla anıyorum.
Ruhu şad olsun.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Vali Numan Hatipoğlu’nun 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com
Portobet Giriş