takip et takip et
Dünya

8 Ocak 2021 - 11:36:51

TOKAT BELEDİYESİNDEN KAYA AİLESİNE VEFA

Babamızın doğup büyüdüğü ve rabbine kavuştuğu Hızarhane Caddesinin adını değiştirip Babamızın adını koyarak ilelebet yaşanmasına karar veren başta Tokat Belediye Başkanımız (kardeşimiz) Eyüp Eroğlu olmak üzere oybirliği ile karar veren tüm Tokat Belediye Meclis üyelerine Kaya ailesi adına en derin saygılarımızı sunar,teşekkür ederiz. Av.Süleyman Kaya,Halil Kaya,Dr.Ömer Faruk Kaya.Nebahat Kaya Özer,Melek Kaya Ergenç, Ikbal Kaya KONU: […]

Babamızın doğup büyüdüğü ve rabbine kavuştuğu Hızarhane Caddesinin adını değiştirip Babamızın adını koyarak ilelebet yaşanmasına karar veren başta Tokat Belediye Başkanımız (kardeşimiz) Eyüp Eroğlu olmak üzere oybirliği ile karar veren tüm Tokat Belediye Meclis üyelerine Kaya ailesi adına en derin saygılarımızı sunar,teşekkür ederiz. Av.Süleyman Kaya,Halil Kaya,Dr.Ömer Faruk Kaya.Nebahat Kaya Özer,Melek Kaya Ergenç, Ikbal Kaya

KONU: CSBM İsim Değişikli Talebi Hk.
GEREKÇE: Belediyemiz “İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün” 01.12.2020 tarih, E-70134114-115.02.10-17610 Sayılı teklifleri ile Tokat Belediye Meclisinin gündemine alınan ve Belediye Meclisinin aralık ayı toplantısında 183 nolu kararı ile Komisyonlara havale edilmesi.
TALEBİN İÇERİĞİ: İlgi; 26.11.2020 tarihli yazı
Av. Süleyman KAYA ilgi tarihli dilekçesinde; geçtiğimiz günlerde vefat eden, geçmişte il başkanlıkları, Vekâleten Tokat Belediye Başkanlığı, Belediye Meclis Üyelikleri, TZOB Genel Sekreterliği, Yönetim kurulu üyeliği ve Genel Başkan Yardımcılığı, Voleybol ve güreş milli hakemliği, Tokat Ziraat Odası Başkanlığı vs. olmak üzere yıllarca ilimize birçok hizmetleri olan babası Güngör KAYA’nın isminin Hızarhane Caddesine verilmesini talep etmektedir.
KOMİSYON GÖRÜŞÜ
Komisyonumuz cadde isminin değiştirilmesi ile ilgili talebi değerlendirmiş ve Hızarhane Caddesi’nin isminin “Güngör Kaya Caddesi” olarak değiştirilmesi yine; otelin araka kısmında kalan GOP Bulvarı 15. Sokağa çıkan ve ismi olmayan sokağa da “Hızarhane Sokak” isminin verilmesi komisyonumuzca (oybirliği ile) uygun görülmüştür.
Belediye Meclisinin takdirlerine saygıyla arz olunur.

PLAN ve BÜTÇE KOMİSYONU
1 Yusuf TOSUN Komisyon Başkanı
2 Mesut AKTÜRK Komisyon Üyesi
3 Murat AKINCI Komisyon Üyesi
4 Ahmet ÇİFTCİ Komisyon Üyesi
5 Erkan YILDIZ Komisyon Üyesi


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR