Kütüphane Haftasında Kitaplarımızı Birlikte Okuduk

featured

Tokat Gaziosmanpaşa Ünivesitesi ve Genç Ofis iş birliği ile 60’ıncı Kütüphane Haftası dolayısıyla kitap okuma etkinliği gerçekleştirildi. Taşlıçiftlik Yerleşkesi Merkezi Kütüphane önünde gerçekleşen etkinliğe RektörProf. Dr. Fatih YILMAZ, akademik ve idari personelimiz ile öğrenciler katıldı.
Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ, kitap okuyan öğrencilerle bir süre sohbet etti. Rektör yapmış olduğu açıklamada kitap okumanın önemine değinerek Üniversitemizde kitap okuma etkinliklerinin yaygınlaştırılacağını ve kampüslerimizin çeşitli noktalarında bu etkinliklerin devam edeceğini söyledi.
Etkinlikte en çok kitap okuyan öğrencilere ödül de verildi. Fen-Edebiyat Fakültesi, Tarih Bölümü öğrencisi Halil İbrahim DOĞDU, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencileri Emirhan UYSAL ve Enes KARANİSOĞLU, Eğitim Fakültesi, Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü öğrencisi Fadime Sinem KARAARSLAN kütüphaneden en çok kitap alarak okuyan öğrenciler olarak tespit edildi. Öğrencilerimize Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ tarafından hediye takdimi yapıldı.

1
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Kütüphane Haftasında Kitaplarımızı Birlikte Okuduk

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com