ARTOVA MYO’DA ENGELLİLER İÇİN 180 BİN KAPAK TOPLANDI

featured

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Artova Meslek Yüksekokulu İletişim Kulübü üyesi İbrahim Şenyerli ve Hasan Can Kazi’nin, sosyal sorumluluk bilinciyle çevre temizliği bilinci oluşturmak ve engellilere katkıda bulunmak amacıyla başlattıkları mavi kapak toplama kampanyası kapsamında 180 bin adet plastik kapak toplandı.
İletişim kulübü üyelerinin katkılarıyla sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlatılan kampanyada toplanan plastik kapakların karşılığında tekerlekli sandalye alınarak, engellilere ulaştırılması hedefleniyor.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İletişim Kulübü üyesi İş Sağlığı ve Güvenliği 2. sınıf öğrencisi İbrahim Şenyerli şunları ifade etti: “Artova MYO İletişim Kulübünde engelliler için kapak yardım kampanyası başlattık. Şuana kadar 180 bin adet kapağa ulaştık. 200 bin kapakta 1 tane tekerlekli sandalye alabiliyoruz. Ne kadar çok kapak toplarsak o kadar çok arkadaşımızın hayatını kolaylaştırmış oluruz. Bu konuda herkesin hassasiyet göstermesini ve sosyal sorumluluk projesine destek olmasını bekliyorum” dedi.

2
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
ARTOVA MYO’DA ENGELLİLER İÇİN 180 BİN KAPAK TOPLANDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com