takip et takip et
Manşet

2 Eylül 2020 - 12:31:52

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Valiliği Ziyaret Etti

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Valiliği ziyaret etti. İnceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere Tokat’a gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Valiliği ziyaret etti. Valilik Şeref Defterini imzalayan Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan daha sonra  Vali Dr. Ozan Balcı’yı makamında ziyaret etti. Vali Dr. Ozan Balcı, gerçekleşen […]

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Valiliği ziyaret etti.
İnceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere Tokat’a gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Valiliği ziyaret etti.
Valilik Şeref Defterini imzalayan Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan daha sonra  Vali Dr. Ozan Balcı’yı makamında ziyaret etti.
Vali Dr. Ozan Balcı, gerçekleşen nazik ziyareti nedeniyle duyduğu memnuniyetini belirttiği Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan’a Tokat’ın tarihi, kültürel, turistik değerleri, doğal güzellikleri ve ilimizde yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi verdi.
Vali Dr. Ozan Balcı, ziyaretin anısına Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan’a Tokat’ın ilçelerinden çıkarılıp işlenerek takı ve tesbih haline getirilen yarı değerli taşlardan hediye etti.
Ziyarete Tokat Milletvekili Mustafa Arslan da katıldı.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR