takip et takip et
Manşet

12 Haziran 2020 - 14:36:30

Jandarma’dan Vali Dr. Ozan Balcı’ya Ziyaret

Jandarma Teşkilatının 181. kuruluş yıldönümü dolayısı ile İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Murat Kınay ve beraberindeki heyet, Vali Dr. Ozan Balcı’yı’ ziyaret ettiler. İl Jandarma Komutanı J. Albay Murat Kınay, Vali Dr. Ozan Balcı’ya Jandarma Teşkilatı’nın tarihçesi hakkında bilgi sunumunda bulunarak, kabullerinden dolayı teşekkür etti. Vali Dr. Ozan Balcı, ziyarette yaptığı konuşmalarında; “Jandarma Teşkilatımızın kuruluş […]

Jandarma Teşkilatının 181. kuruluş yıldönümü dolayısı ile İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Murat Kınay ve beraberindeki heyet, Vali Dr. Ozan Balcı’yı’ ziyaret ettiler.

İl Jandarma Komutanı J. Albay Murat Kınay, Vali Dr. Ozan Balcı’ya Jandarma Teşkilatı’nın tarihçesi hakkında bilgi sunumunda bulunarak, kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Vali Dr. Ozan Balcı, ziyarette yaptığı konuşmalarında; “Jandarma Teşkilatımızın kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Kurulduğu günden itibaren halkın güven ve huzuru için özverili bir şekilde mücadele etmektedirler. Emniyet ve asayiş hizmetleri yanında terörle mücadelede de çok önemli görev yürüten Jandarma Teşkilatımızda şehit olanları rahmetle anıyorum. Görevde olanlara da sağlık ve başarı dileklerimi iletiyorum. Jandarma Teşkilatımız daha önce olduğu gibi bundan sonra da kendisine verilen tüm görevleri en iyi şekilde yapacaktır.” dedi.

Konuşmaların ardından Vali Dr. Ozan Balcı, İl Jandarma Komutanı J. Albay Murat Kınay ve beraberindeki heyet günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR