Ahmet Burak Erdoğan Kimdir? Şu An Nerede, Ne İş Yapıyor?

featured

Ahmet Burak Erdoğan’ın yaşamı ve iş hayatı merak konusu olmaya devam ediyor. Babasının önemli bir isim olmasının yanı sıra kendi denizcilik işleriyle de dikkat çekiyor.

Ahmet Burak Erdoğan Kimdir?

Ahmet Burak Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk çocuğu olarak 4 Temmuz 1979’da İstanbul’da doğmuştur.

Ahmet Burak Erdoğan’ın Eğitim ve Kariyeri

İlköğrenimini tamamladıktan sonra Kartal İmam Hatip Anadolu Lisesi’nde lise eğitimini bitirmiş ve ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde lisans eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Ekonomi alanında daha fazla bilgi edinmek için burslu olarak Londra’ya gitmiştir.

İş hayatına atılan Ahmet Burak Erdoğan, Yenidoğan Gıda Pazarlama ve Ticaret AŞ’de babasının hissedarlığı nedeniyle yönetim bölümünde görev almıştır. Ayrıca, denizcilik sektöründe önemli bir yere sahip olan Bumerz şirketini amcası ve yengesi ile kurmuş ve MB Denizcilik Taşımacılık Limited Şirketi’nde Mecit Mercek Çetinkaya ile ortaklık gerçekleştirmiştir.

Ahmet Burak Erdoğan’ın Denizcilikle İlgili Faaliyetleri

Denizcilikle ilgili sahip olduğu gemiler arasında Safran 1, 3.G. İnebolu, Cihan, Bosna, Sakarya ve Pretty isimli gemiler bulunmaktadır. Bu gemiler farklı kapasite ve özelliklere sahiptir.

Ahmet Burak Erdoğan’ın Özel Hayatı ve Aile Bağları

Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan’ın en büyük çocuğu olan Ahmet Burak Erdoğan’ın annesi Emine Erdoğan, Türkiye’nin first lady’si olarak bilinir. Burak Erdoğan’ın üç kardeşi vardır: Necmettin Bilal Erdoğan denizcilikle ilgilenirken, Esra Erdoğan evli ve bir çocuk sahibidir. Sümeyye Erdoğan ise babasının gönüllü danışmanıdır ve evlidir.

Ahmet Burak Erdoğan’ın Sağlık Durumu ve Askerlikten Muafiyeti

Testis kanseri teşhisi konulan Ahmet Burak Erdoğan’ın hastalığına dair detaylı bilgiler kamuya açıklanmamıştır. Kasımpaşa Asker Hastanesi’nin sağlık raporu doğrultusunda askerlikten muaf tutulan Burak Erdoğan’ın tedavisi özel bir süreç olarak devam etmektedir.

Ahmet Burak Erdoğan’ın Aile Kurumu ve Çocukları

Sema Ketenci ile evlenen Ahmet Burak Erdoğan’ın bir çocuğu bulunmaktadır. Aileleriyle ilgili detaylar genellikle özel tutulmaktadır.

Trafik Kazası Olayı

1998 yılında yaşanan trafik kazasında, Burak Erdoğan’ın bir kaza sonucunda bir kişinin ölümüne sebep olduğu iddia edilmiştir. Ancak bu konuda çeşitli iddialar ve mahkeme süreçleri bulunmaktadır.

1
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
1
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Ahmet Burak Erdoğan Kimdir? Şu An Nerede, Ne İş Yapıyor?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com