takip et takip et
Manşet

20 Ağustos 2020 - 13:53:20

AGD’den TEMİZ TOPLUM TEMİZ ÇEVRE ETKİNLİĞİ

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Turhal Temsilciliği “Temiz Toplum, Temiz Çevre” Etkinliği kapsamında, Kızkayası Köyü Piknik Alanında Temizlik Çalışması Gerçekleştirdi. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan AGD Turhal Temsilcisi Adem ÖDÜBEK : “AGD olarak milli ve manevi değerlerine bağlı bir nesil yetiştirme gayreti içindeyiz. Gençlerimizin İlimde, fende, sporda ve hayatın her alanında başarılı olmasını; kendisine çevresine ve […]

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Turhal Temsilciliği “Temiz Toplum, Temiz Çevre” Etkinliği kapsamında, Kızkayası Köyü Piknik Alanında Temizlik Çalışması Gerçekleştirdi.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan AGD Turhal Temsilcisi Adem ÖDÜBEK : “AGD olarak milli ve manevi değerlerine bağlı bir nesil yetiştirme gayreti içindeyiz. Gençlerimizin İlimde, fende, sporda ve hayatın her alanında başarılı olmasını; kendisine çevresine ve topluma faydalı olmasını arzu ediyoruz. Bu sebeple AGD olarak gençlerimizle birlikte birçok etkinliği gerçekleştirerek gençlerimizin gelişimlerine katkı sağlamaya çalışıyoruz.
Bugün burada çevre temizliği yaparak “Temizlik İmandandır” Hadis-i Şerifini gençlerimize fiili olarak hatırlattık. Pandemi sürecinde geçtiğimiz şu günlerde kişisel temizlik ve çevre temizliği en önemli önceliklerimizdendir. Bununla alakalı farkındalıklara devam edeceğiz” dedi.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR