takip et takip et
Manşet

25 Eylül 2020 - 06:39:54

TRAFİK LAMBALARINDA MASKE, MESAFE VE HİJYEN FARKINDALIĞI

Tokat Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Trafik Şubesi ve İl Emniyet Müdürlüğü işbirliğinde Tokat Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Sinyalizasyon ekiplerince normalleşme sürecinde trafik ışıklarına “Maske, Mesafe ve Hijyen” uyarılarıyla farkındalık çalışması gerçekleştirildi. Korona virüs salgını süresinde oluşturulan pandemi döneminde trafik lambalarına ‘Evde Kal’ uyarıları yaparak farkındalık oluşturan Tokat Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Trafik ekipleri yeni normalleşme sürecinde […]

Tokat Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Trafik Şubesi ve İl Emniyet Müdürlüğü işbirliğinde Tokat Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Sinyalizasyon ekiplerince normalleşme sürecinde trafik ışıklarına “Maske, Mesafe ve Hijyen” uyarılarıyla farkındalık çalışması gerçekleştirildi.
Korona virüs salgını süresinde oluşturulan pandemi döneminde trafik lambalarına ‘Evde Kal’ uyarıları yaparak farkındalık oluşturan Tokat Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Trafik ekipleri yeni normalleşme sürecinde ise zorunluluk haline getirilen maske, mesafe ve temizlik konusunda farkındalık çalışması gerçekleştirdi.
Ekipler şehrin araç ve yaya yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerde bulunan trafik lambalarına İl Emniyet Müdürlüğü işbirliği ile Maske, Mesafe ve Hijyen sloganlarını yerleştirdi. Tokat Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise yayaların ve araç sürücülerinin her zaman daha dikkatli olmaları, bu zorlu süreci vatandaşların bilinçli davranması ile aşılacağını belirtildi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR