Tokat Millet İttifakı Basın Mensuplarıyla Sabah Kahvaltısında Buluştu Milletvekili Kadim Durmaz;Vatanını Milletini Seven Pazar Günü Sandığa Gelsin

featured

Tokat Millet İttifakı Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerine 6 gün kala sabah kahvaltısında basın mensuplarıyla bir araya geldi cumhuriyet halk partisi saadet partisi, iyi parti, demokrat parti ve gelecek partisinin il başkanları ve temsilcilerinin katıldığı toplantıda chp tokat milletvekili kadim durmazda toplantıya bulundu.

İttifak üyesi parti temsilcilerinin teker teker söz aldığı toplantıda son olarak milletvekili kadim durmaz; bizim devletimizin olmayan unasurlarla seçim yarışına giren cumhur iitifakı artık tükenmiştir vatanını toprağını milletini seven vatandaşlarımıza sesleniyorum yurdunuzu vatanınızı seviyorsanız genel başkanımız kılıçdaroğlunun söylediği gibi sandığa pazar günü gelin ve geleceğiniz geleceğimiz için oy kulanın cumhur iitifakının kara probagandasına alet olmayın ülkemizi böldürüp parçalatmayın yaptığımız araştırma ve sahada edindiğimiz bilgilerden milletimiz parlementoda cumhur iitifakını seçerek ülkemize yön verecek teceliye saygı duyarız ancak cumhur başkanlığında milletittifakına oy vererek katarlının suriyelinin afganlının daha ismini bilmediğimiz yurudunu milletini terk etmiş ve ülkemize akın akın gelmekete olan göçmen dalgasını engelemnin yolunun millet ittifakı olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız 28 mayıs pazar günü milletimizn düşüncesine verdiği oya saygı duyarak millet ittifakından yana olduğunu bilgilerinize sunarım

Ayrıca!!! CHP MİLLETVEKİLİ KADİM DURMAZ BU FOTOGRAFI BASIN MENSUPLARIYLA PAYLAŞARAK

Ak Parti, seçim sürecinde PKK terör örgütünün Reşadiye kırsalında Sazak mevkiinde şehit ettiği 7 askerimizin resimlerini kullanarak oy toplama çabası içine girdi. Birkaç gün önce Şehit Bayram Doğan’ın töreninde, CHP’nin çelengini halktan kişiler parçalayarak protesto etmişti ve bu olay sosyal medya hesaplarında yer almıştı. Ardından iktidar, seçim öncesi milliyetçilik üzerinden söylem oluşturmak amacıyla bu pankartı hazırlatarak kara propaganda yapma yoluna başvurdu. Cumhur İttifakı mensupları, vatana ve millete olan bağlılığımızı kullanarak seçmenleri etkilemeye çalışıyorlar. Bu pankart Reşadiye Sazak’ta açılarak Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanlığı seçim kampanyasını karalamayı hedefliyorlar.

CHP Milletvekili Kadim Durmaz, yaptığı bir toplantıda savcılığa suç duyurusunda bulunacağını belirtti.

Ak Parti, seçim sürecinde tartışmalı bir adım atarak PKK terör örgütünün Reşadiye kırsalında Sazak mevkiinde şehit ettiği 7 askerimizin resimlerini kullanarak oy toplama çabası içine girdi. Bu adım, siyasi arenada büyük bir polemiğe sebep oldu.

Birkaç gün önce gerçekleşen Şehit Bayram Doğan’ın töreninde yaşanan olay da tartışmalara neden oldu. CHP’nin çelengi, halktan bazı kişiler tarafından parçalanarak protesto edildi ve bu durum sosyal medya platformlarında geniş yankı uyandırdı. Bu olayın ardından iktidar, seçim öncesi milliyetçilik üzerinden bir söylem oluşturmanın peşine düşerek kara propaganda stratejisine başvurdu.

Reşadiye Sazak’ta açılan pankart, Cumhur İttifakı’nın seçim kampanyasını hedef almaktadır. Bu pankartın amacı, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanlığı seçimine birkaç gün kala gerçekleştirdiği “Vatanını Seven Sandığa Gelsin” kampanyasını karalamak ve seçmenlerin tercihlerini etkilemektir. Cumhur İttifakı mensupları, vatan ve millet duygusunu istismar ederek seçim atmosferini olumsuz etkilemeye çalışmaktadırlar.

Konuyla ilgili olarak CHP Milletvekili Kadim Durmaz, yaptığı bir toplantıda savcılığa suç duyurusunda bulunacağını ifade etti. Olayın hukuki boyutu da merak konusu olmuştur ve yaşanan gelişmeler yakından takip edilmektedir.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Millet İttifakı Basın Mensuplarıyla Sabah Kahvaltısında Buluştu Milletvekili Kadim Durmaz;Vatanını Milletini Seven Pazar Günü Sandığa Gelsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com