Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Kayhan Liderliğinde Kentsel Altyapı ve Acil Durum Hazırlıklarına Yönelik Yatırımlar Hız Kazanıyor

featured

Genel Sekreter Ahmet Kayhan liderliğinde, Tokat’ta önemli altyapı ve acil durum hazırlıkları için yapılan yatırımlar hızla ilerliyor. İşte detaylar:

  • Parke Taşı Üretim Tesisinin Yenilenmesi: Ulaşım sorunlarını çözmek amacıyla baştan sona yenilenen Parke Taşı Üretim Tesisi, kendi imkanlarıyla üretime geçiyor. Genel Sekreter Ahmet Kayhan ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Suat Eker, tesiste yapılan incelemelerde bulundular.
  • AFAD Tırları Hazırlıkları: İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından Türkiye geneline gönderilecek olan AFAD Tırları, Tokat İl Özel İdaresi atölyelerinde hazırlanıyor. “Mobil Mutfak”, “Mobil Yatakhane” ve “Mobil Fırın” olarak adlandırılan araçlar, özenle hazırlanarak AFAD’a teslim edilecek. Genel Sekreter Ahmet Kayhan, tırların hazırlık sürecini yerinde inceledi ve “Önce İnsan” ilkesi doğrultusunda yapılan çalışmalara teşekkür etti.
    • Şenyurt’taki Mühimmat Fabrikası Projesi: Şenyurt beldesinde kurulacak olan Mühimmat Fabrikası için çalışmalar başladı. Genel Sekreter Ahmet Kayhan, firma yetkilileri ve ilgili ekiplerle birlikte fabrikanın yapılacağı alanda detaylı incelemelerde bulundu.

    Bu projeler, şehrin altyapısını güçlendirirken acil durum yönetimine yönelik hazırlıkları da artırmayı hedefliyor. Tokat’a hayırlı olsun.

2
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Kayhan Liderliğinde Kentsel Altyapı ve Acil Durum Hazırlıklarına Yönelik Yatırımlar Hız Kazanıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com
Portobet Giriş