Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nin Eski Rektörü Prof. Dr. Mümtaz Turgut TOPBAŞ’ın Vefatı Büyük Üzüntü Yarattı

featured

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nin önceki dönem rektörlerinden Prof. Dr. Mümtaz Turgut TOPBAŞ’ın vefatı büyük bir üzüntüyle karşılandı. Topbaş, 1994 ile 2002 yılları arasında üniversiteyi başarıyla yönetmiş ve akademik camiada önemli izler bırakmış bir isimdi. Bilgi ve deneyimleriyle üniversitenin gelişimine önemli katkılar sağlayan Prof. Dr. Mümtaz Turgut TOPBAŞ, Türk eğitim hayatına büyük emek vermiş bir bilim insanı olarak tanınıyordu.

Topbaş’ın vefatıyla ilgili olarak 22 Şubat Perşembe günü Denizli Gerzele Mahallesinde bulunan Fetih Camii’nde öğle namazını müteakip cenaze namazı kılınacak. Merhum için dua edilecek olan cenaze namazı sonrasında Topbaş’ın naaşı defnedilmek üzere toprağa verilecek. Bu acı kaybın ardından üniversite camiası ve akademik çevrelerde derin bir üzüntü hakim.

Prof. Dr. Mümtaz Turgut TOPBAŞ’ın vefatı, Türkiye’nin eğitim dünyasında büyük bir boşluk bırakırken, onun emekleri ve bilgisi her zaman hatırlanacak ve takdirle anılacaktır. Allah’tan rahmet diliyor, ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nin Eski Rektörü Prof. Dr. Mümtaz Turgut TOPBAŞ’ın Vefatı Büyük Üzüntü Yarattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com