Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Personellerle Bayramlaşma Programında Bir Araya Geldi

featured

Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, bayram coşkusunu şantiyede çalışan belediye personeliyle paylaşmak üzere Teknik Birimler Şantiyesi’nde bir araya geldi. Bayramlaşma programı kapsamında gerçekleşen buluşmada, Başkan Yazıcıoğlu samimi bir ortamda personelle bir araya gelerek, bayram sevincini ve yeni hizmet heyecanını paylaştı.

Başkan Yazıcıoğlu, Tokat’a daha iyi hizmetler sunmak adına çalışacaklarını ifade ederek, belediye personeline yeni görevlerinde başarılar diledi. Tokat’ın gelişimi ve kalkınması için birlikte çalışmanın önemine vurgu yapan Başkan Yazıcıoğlu, personelle yapacakları işbirliğinin şehrin daha da ileriye gitmesine katkı sağlayacağını belirtti.

Program boyunca sıcak ve samimi bir atmosferde geçen buluşmada, belediye personeli Başkan Yazıcıoğlu ile sohbet etme fırsatı buldu. Karşılıklı iyi dileklerin ve bayramlaşmanın ardından, personel yeni hizmet döneminde daha da motive olmuş bir şekilde çalışmalarına devam etme kararlılığını ortaya koydu.

Başkan Mehmet Kemal Yazıcıoğlu’nun bu tür etkinliklerle personelle yakın ilişki kurması, çalışanların motivasyonunu artırarak verimliliği artırmaya yönelik bir adım olarak dikkat çekti. Tokat Belediyesi’nin, birlikte hareket ederek şehrin gelişimine katkı sağlayacak bir ekip ruhuyla hareket ettiği gözler önüne serildi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Personellerle Bayramlaşma Programında Bir Araya Geldi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com