Tokat Ak Parti Teşkilatları Erdoğan’ın Başkanlığında Genel Merkez Temayül Toplantısında Biraraya Geldi

featured

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Tokat istişare ve temayül toplantımızı büyük bir coşku ve kararlılıkla gerçekleştirdik. Bu önemli buluşmada, AK Parti teşkilatları olarak bir araya gelerek, şehrimiz için daha aydınlık yarınlar inşa etme kararlılığımızı bir kez daha vurguladık.

Erdoğan’ın önderliğinde, ülkemizin kalkınması ve milletimizin refahı için seferberlik ilan etmiş bir kadro olarak, her kademede var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Yorulmadan, durmadan koşacak ve şehrimize, hemşehrilerimize daha iyi bir yaşam sunma hedefiyle çaba sarf edeceğiz.

Toplantıda alınan kararlar ve belirlenen stratejiler doğrultusunda, AK Parti teşkilatları olarak birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, şehrimizi daha ileriye taşımak adına projelerimizi hayata geçireceğiz. Hizmet anlayışımızı en üst seviyeye çıkartarak, vatandaşlarımızın beklentilerini karşılamak ve onların yaşam kalitesini artırmak için elbirliğiyle çalışacağız.

Bu birliktelik, milletimize hizmet etme azmiyle dolu ve Cumhurbaşkanı Erdoğanın liderliğinde ülkemizi daha müreffeh yarınlara taşıma kararlılığımızı yansıtmaktadır. AKParti ailesi olarak, milletimizin güvenini boşa çıkarmayacak ve ülkemizi daha da ileriye taşıyacak adımları birlikte atmaya devam edecekleri bildirildi.

1
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Ak Parti Teşkilatları Erdoğan’ın Başkanlığında Genel Merkez Temayül Toplantısında Biraraya Geldi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 1 Ocak 2024, 16:22

    […] […]

    Cevapla
  2. 1 Ocak 2024, 19:32

    […] […]

    Cevapla
meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com