TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt’ın Kurban Bayramı Mesajı

featured

Bayramlar; sevinçlerin paylaşıldığı, gönüllerin coştuğu, kalplerin yumuşadığı, akraba ve komşuların ziyaret edildiği, öksüz ve yetimlerin sevindirildiği, misafirlerin tebessüm ve hoş muhabbetle karşılandığı, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, millet olma şuurunun şekillendiği, milli birlik ve beraberlik hislerinin kuvvetlendiği anlamlı günlerdir.

Bu vesile ile bizleri sağlıkla, afiyetle ve sevdiklerimizle birlikte bir bayrama daha ulaştırdığı için Rabbime hamd ediyorum. Bayramımızın hayırlara, iyiliklere, güzelliklere, birlik, beraberliğimizin ve kardeşliğimizin artmasına vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

İçerisinde bulunduğumuz mübarek günlerde, başta zor günlerden geçen Gazzeli ve Filistinli kardeşlerimiz olmak üzere dünyanın dört bir yanında zulüm altında olan, yokluk ve yoksulluk içerisinde içinde bulunan, savaşlara – saldırılara karşı mücadele içinde çırpınan insanların olduğunu bilmek, kalplerimizi hüzünlendiriyor. Bu mübarek günler hürmetine tüm insanlığın kurtuluşa ermesini, huzur ve refah içerisinde geleceğe umutla bakabilmesini ve daha adil bir dünya içerisinde yaşanabilmesini temenni ediyorum.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde; AK Parti olarak iktidara geldiğimiz günden bugüne Tokat’ımızı ve Türkiye’yi tarihinin en büyük yatırım hamleleriyle buluşturmuş bir hükümet olarak, milletimizle birlikte Cumhuriyetimizin ikinci asrını ‘Türkiye Yüzyılı’ ile taçlandırmakta kararlıyız. Cumhuriyet’in ikinci asrını, sözü güçlü, gücü tesirli bir Türkiye’nin yüzyılı haline getirerek; hemşehrilerimize, şehrimize ve ülkemize eser ve hizmet kazandırmaya devam edeceğiz.

Eser ve hizmet siyaseti anlayışı ve Türkiye Yüzyılı vizyonumuzla; yatırım, istihdam, üretim ve ihracat yoluyla Tokat’ımızı geliştirmeye, şehrimizi ve ülkemizi hep birlikte daha ileriye taşımaya kararlıyız.

Ülkemiz, yeni anayasa meselesini önümüzdeki dönemde hallederek içerideki birliğini, beraberliğini, kardeşliğini, millî bütünlüğünü tahkim edecek bir şekilde yoluna devam etmek mecburiyetindedir. Milli iradenin sembolü Gazi Meclisimizde; bugün bize düşen görevlerden bir tanesi de milletin ortak değerlerini, ülkemizin ortak geleceğini, devletin bekasını, insanların doğuştan gelen hak ve özgürlüklerini gerçek anlamda güvence altına alan birey odaklı, sivil, demokratik, özgürlükçü ve kuşatıcı bir Anayasa yaparak büyük bir mirası gelecek nesillere bırakmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramınızı tebrik ediyor, Rabbimden bizleri daha nice bayramlara hayırla, sağlıkla, huzurla, esenlikle kavuşturmasını niyaz ediyorum.

Yusuf BEYAZIT
Tokat Milletvekili
Anayasa Komisyonu Başkanı

 

1
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt’ın Kurban Bayramı Mesajı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com
Portobet Giriş