Hasta ve Hasta Yakınlarından PET-BT Cihazı İçin Rektör Yılmaz’a Teşekkür Ziyareti

featured

Tokat Gaziosman Paşa Üniversitesi Hastanemizde tedavi gören hasta ve hasta yakınları PET-BT Görüntüleme Cihazının Üniversite Hastanemize kazandırılmasından dolayı Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ’a teşekkür ziyaretinde bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette hasta ve hasta yakınları, PET-BT cihazının Tokat’ta olmaması nedeniyle başka illere gitmek zorunda kaldıklarını bu nedenle hem maddi hem de manevi olarak yıprandıklarını ifade ettiler. Cihazın Tokat’a kazandırılması ile bu sorunun ortadan kalktığını belirten konuklar Rektörümüze destek ve katkılarından dolayı teşekkürlerini ilettiler.
Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ ise Üniversitemizin vatandaşlarla birebir iletişim kurduğunu ve bölgesine yüksek katkı sağladığını ifade etti. PET-BT Görüntüleme Cihazının 3 yıldır Tokat’ta bulunmadığını belirten Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ hastaların mağduriyet yaşamamaları için bu cihazın temin edildiğini söyledi. Üniversite Hastanemizde engelli ve yaşlı hastalara personel refakat desteği verildiğini de belirten Rektör Yılmaz Tıbbi Onkoloji Uzmanının da Hastanemize kazandırılacağını ifade etti. Ayrıca, Üniversite Hastanemizin olduğu bölgeye acil servisin de yakında yapılacağını ifade eden Rektör Yılmaz çalışmaların devam ettiğini belirtti. Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ, Üniversite Hastanemizde takibi yapılan hasta ve yakınlarının ziyaretinden dolayı memnuniyetini bildirerek kendilerine teşekkürlerini iletti.

1
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Hasta ve Hasta Yakınlarından PET-BT Cihazı İçin Rektör Yılmaz’a Teşekkür Ziyareti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com