Demet Özdemir yeni etkinlik mekanının ortağı mı oldu?

featured

Demet Özdemir, Yeni Projelerini Kutladı

Demet Özdemir, 'Adım Farah' dizisiyle ekranlarda yer alırken, yeni projeleri merakla bekleniyordu. Oyuncu, 26 Şubat'ta 32 yaşına girecek olmasına rağmen doğum gününü erken kutladı. Maslak Holü'ndeki ağırlıklı olarak dostları ve sevenlerinin katıldığı bir kutlama gerçekleştirdi. Ünlü isim, kutlamaya katılanlar arasında yakın dostu Engin Akyürek'i de gördü. Özdemir, gazetecilerle yaptığı konuşmada, doğum gününü kutladığı mekanla ilgili işletmeci olma iddialarına açıklık getirdi.

Özdemir, bu mekanın bir gece kulübü olmadığını, kendisinin bir işletmeci değil, sadece oyuncu olduğunu belirtti. Genç yeteneklere ve ünlü isimlere kapılarını açacak bir etkinlik salonu olduğunu vurguladı. Ayrıca, doğru zamanda doğru insanlarla bulunması gerektiğini ve ticaretin bir köşede olması gerektiğini ifade etti.

Oyuncu ayrıca doğum gününü, Türk Eğitim Vakfı ve Now tarafından başlatılan "Eğitime Devam" projesine bağışladı. Depremzede çocukların eğitimlerinin aksatılmaması için bağış topladığını belirten Özdemir, bu yıl doğum gününü depremzedelerin eğitimleri için Türk Eğitim Vakfı ile paylaştığını duyurdu.

Hediye yerine bağış çağrısı yapan Demet Özdemir, kampanyanın linkini takipçileriyle paylaştı.

Keşfetmeye Devam Edin: İlgili Bağlantıları Kullanın

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Demet Özdemir yeni etkinlik mekanının ortağı mı oldu?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com