takip et takip et
Manşet

10 Aralık 2020 - 16:32:05

“Bu Zorlu Süreci Hep Birlikte Atlatacağız”

Vali Dr. Ozan Balcı Tokat Devlet Hastanesi, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Medicalpark Hastanesini ziyaret etti. Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sümbül ile ziyaretlerini gerçekleştiren Vali Dr. Ozan Balcı, koronavirüsle mücadele çalışmalarıyla ilgili Başhekim ve Başhekim Yardımcılarından bilgi aldı. Sağlık çalışanlarının koronavirüsle mücadelede fedakarca çalıştığını belirten Vali Dr. […]

Vali Dr. Ozan Balcı Tokat Devlet Hastanesi, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Medicalpark Hastanesini ziyaret etti.
Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sümbül ile ziyaretlerini gerçekleştiren Vali Dr. Ozan Balcı, koronavirüsle mücadele çalışmalarıyla ilgili Başhekim ve Başhekim Yardımcılarından bilgi aldı.
Sağlık çalışanlarının koronavirüsle mücadelede fedakarca çalıştığını belirten Vali Dr. Ozan Balcı, vatandaşlardan da  sağlık çalışanlarına bu mücadelede destek olmaları yönünde maske, mesafe, hijyen kuralları konusunda hassas davranmalarını istedi.
Koronavirüs salgınıyla mücadelede doktorlar, hemşeriler ve tüm sağlık camiasının yoğun bir şekilde çalışmaya devam ettiğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Koronavirüsle mücadelede fedakarca, gece gündüz demeden, aşkla şevkle, yılmadan yorulmadan çalışan sağlık çalışanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Onlara destek veren emniyet ve jandarma güçlerimize, tüm ekiplere çok teşekkür ediyorum. Biz de devlet ve millet olarak onların yanındayız, çalışmalarında başarılar diliyorum. Allah güç kuvvet versin.” diye konuştu.
“Zorlu Süreci Hep Birlikte Atlacağız”
Vatandaşların da sağlık çalışanlarının koronavirüsle mücadelesine destek olmaları için dikkatle ve ayrıntısıyla tedbirleri önemsemeleri konusunda duyarlı davranmalarını isteyen  Vali Dr. Ozan Balcı, “Sağlık çalışanlarımız, emniyet ve jandarma güçlerimiz koronavirüsle büyük mücadele verirken vatandaşlarımızda da talebimiz duyarlı olmaları. İçimizde engellilerimiz, yaşlılarımız, kronik rahatsızlığı olanlarımız var; maske, mesafe ve hijyene dikkat edelim. Bir ve beraber olarak bu mücadelenin üstesinden geleceğiz. Başaracağız, inanıyoruz. Bu zorlu süreci hep birlikte atlatacağız.” dedi.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR